Etkileyen aşk sözleri…

Aşkınızı sözlerinizle etkilemek aslında göründüğü gibi çokda zor değil arkadaşlarım. Önemli olan doğru sözleri bulmaktır.

Hayatımın hem anlamı hem neşesi oluverdin,
Seni gördüğüm günden beri,
Şarkılarda seni düşündüm,
Gecelerimin parlayan yıldızı oldun..

Bulutlara yükledim özlemimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi,
Yağmurları yağdırdım gözyaşlarımla,
Küçücük melekler gönderdim,
Seni öpmeye gelmediler mi?

Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde, eğer ateş görürsen,
Bilki o ateş senin için yanan kalbimdir.

Kağıt önümde kalem elimde,
Duygular kalpte düşünceler yazıda,
Ay gökyüzünde yıldızlar daha ötede,
Tanrı yukarıda kullar aşağıda,
En zoru da canım sen orada ben burada

– Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum,üzerine tüm duygularımı yüklediğim,yıldızı al,yüreğimden yüreğine yollar var,hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla…- Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!

– Kaplanla göz göze gelmiş bir ceylan gibi , ürkek bakışlarımda sensizlik , ıskalanmış hayallerimde gençliğim ,eremediğim vuslatlarda ümidin.

– Sokakta bir kız gördüm takıldı gözlerim gözlerine, Aşığım zannetti beni kendine, Halbuki ne bilsin, Benziyordu GÖZLERI GÖZLERINE.

– Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir.

– Dostlar ırmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok… Kiminde ellerin ıslanır yalnızca kiminde ruhun yıkanır boydan boya.

– Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi…Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye…

– Hayat ve yaşadıklarını bir okyanus gibi düşün…Çılgın ve deli dalgalara isteyerek girmezsin…Durgun sular kendini belli etmez ve ne zaman coşacağını sen bilemezsin.

– Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsada görüntümüz biz sadece birbirimizi görürüz..

– İnsanlar her ne kadar sonbaharı ayrılık mevsimi kabul etmişlerse de, kaderde ayrılık varsa sonbaharı beklemez.

– Aşk bir güle benzer çiçek kısmında aşkın sonsuzluğunu yaşarsın ,diken kısmında ise sonsuz acıları yaşarsın.

– Ne zaman çöller deniz denizler çöl olursa,güneş doğmayı unutup ay çimene düşerse,dağlarda nilüfer çamlarda gül biterse,işte o zaman seni unutup başkasını SEVERİM!

– Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olamaktan!!!

– Sevmek saçak altına sığınan göçmen kuşun kar tanecikleri arasında uçuşan beyaz tüyünü görebilmektir

– Güler yüzle söylenen bir yalanı bir anda yuttuğumuz halde acı gerçeği ancak damla damla yutarız.

Seni ben asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil olan sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koymayalım aşkım , sana kucak dolusu virgül getirdim ne dersin?

– Eğer bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısa ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi sorsan, inan ki bebeğim hergün yağmur yağardırırdım.

-Yanağına düşen kar tanesi eriyerek dudaklarına indiğinde ve o birdamla suyu birisiyle paylaşmayı dilediğinde rüzgara dön ve düşün, ben hep ordayım!

– Bazı insanları tanıdım aynı yıldızlar gibiydi, parlıyorlardı, hepsi gökyüzündeydi. Ama ben seni yani, güneşimi seçtim, bir güneş için binlerce yıldızdan vazgeçtim bunların hepsi senin için bebeğim.

– Seninle ben bütün mevsimleri bir günde yaşayıp, bütün yıllarıda bir mevsimde yaşamaya hazırım… Aşkım sana bir tutam mutluluk , sevinç ve umudumuzu yolluyorum iyiki varsın hep yanımda ol seni çok ama çok seviyorum.

– Bir gül olmak istiyorum Neden diye sorarsan Beni alıp bütün nefesinle içine çekip kokladığında vucüdunun derinliklerine girip bir daha ordan çıkmamak istiyorum.

– Ben seni bulmaktan çok aramak istiyorum. Seni sevmeden önce anlamak istiyorum! Seni bir ömür boyu bitirmek seni bir anda harcamak değilde sana hep yeniden başlamak istiyorum sen benim herşeyimsin.

– Benim için hani gözler var sözleri anlatıyor, hani sözler var gözleri anlatıyor ama bir de aşk vardır benim herşeyim olan oda bana seni anlatıyor.

– Sana Bembeyaz bir güvercin yolluyorum ; yüreğinde sevgi ve sadakat yazıyor, kanatlarında mutluluk taşıyor, karbeyaz olan tüylerinde umut getiriyor ve gagasında iyi geceler öpücüğünü taşıyor, yanağını uzat seni çok seviyorum aşkım.

– Denizleri kızıla boyadım dün gece uykumda, atıverdim sessizliği uçurumlardan, rüzgarada haber saldım söylesin sana seni ne kadar çok sevip özlediğimi. Seni çok özledim hemde çok.

– Bir kelebek yakaladım dünyanın en güzel kelebeği ömrü bir gün olan bu kelebeği sana yolladım son kez denizleri dağları tepeleri aştı seni buldu ve yanına geldi benim için yanağına kondu ve seni öptü işte o bendim güzelim.

– Uykumdan uyandığımda pişman oluyorum, geri dönmek istiyorum ama dönemeyincede çaresiz kalıp deliriyorum, sen hayatta görebileceğim en güzel en tatlı en harika rüyasın seni kendimden bile çok seviyorum.

– Sen benim olduğun sürece , ne sen benim hayatımdakilere rakip nede onlar sana rakip olabilir çünkü sen benim herşeyim ve daima tekimsin meleğim!

– Dün bugün yarın hiç farketmez Kalbinin içindeyim herzaman kendini yalnız hissettiğinde korktuğunda birine ihtiyacın olduğunda elini kalbine koyman beni bulmana yeterli olacaktır.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 130 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,434 saniyede oluşturuldu.