Eviniz Sizin Hakkınızda Neler Söylüyor?

evinizEviniz sizin hakkınızda çpk şey söyler. Karşı cinsiniz evinizi iyice bir teste tutacak ve sizi sınayacaktır. O yüzden eviniz sizin aynanızdır. İşte kadınlar için evinizin ne anlam ifade ettiği?

Yeni kadınlar sizi beş saniyede değerlendirecektir garanti. Hakkınızda ilk izlenimi yaratacak olan daireniz aşk hayatınız için ölümcül öneme sahiptir. Sadece sizinle ilgili pat diye bir yargıya varacağını gibi aptalca düşüncelere kapılmayın: Bu ani yargılamalar arkadaşlarınıza, ailenize ve evet hatta evinize kadar uzayacaktır.

Kadınlar muhtemelen evleriyle gurur duyarlar ve içindeki her bir eşya için sizden çok daha fazla dikkatlice düşünürler. Aslında çoğunluk, kafalarını dinlemek için seçtikleri yerlerin onlar hakkında, kişilikleri ve onlar için neyin önemli olduğu hakkında çok önemli şeyler söyler. Bu yüzden, dişi bir misafirin aynı durumu size ve evinize yöneltmesi gayet doğaldır. İlk adımınız dairenizin temel temizlik ve rahatlık kurallarını karşıladığından emin olmaktır. Fakat gözönünde bulundurmanız gereken bundan daha önemli şeyler vardır. Tüm bayan ziyaretçinize evinizin sağlam bir ilk izlenim vermesini isteyeceksiniz çünkü evinizin sizin hakkınızda söyleyecekleri kadınları çok ilgilendirir.

Kadınlar evinizi arkadaşlarınızdan daha eleştirel bir gözle inceleyecekler ve evinizde bulduğu veya bulamadığı şeyler hakkında tespitler yapacaktır. Zor kazandığınız paranızı ve zamanınızı ilk ziyaretinin beklentisi içinde evinize çekidüzen vermek için harcamadan önce, her kızın kesinlikle fark edeceği ve takdir edeceği aşağıdaki ipuçlarına bir göz atın.

Ne görüyor?

Hiç kitap yok.

Ne demek: Beyinsiz

İyi bir muhabbetin başlamasını sağlayabilmek için aylık bir kulübün kitabına üye olun ve özel seçilmiş eserlerin kapınıza kadar gelmesini sağlayın veya ilgi alanınıza göre bir veya iki dergiye abone olun. Eğer roman veya hikayelerden oluşan çeşitli kitaplarınız varsa, ve bir dergi serisi, evinizin sizin hakkınızda söyleyeceği şey, sizin çok yönlü ve işinin ehli olduğunuzdur. Alternatif olarak, birkaç klasik eser alın, fakat geleneksel bir etki istiyorsanız asla etrafa yaymayın. Daha fazla etki için, bir kitapçıya girin ve etrafta belirli bir süre kalmış olduğu belli olan, eskimiş birkaç kitap seçin ve misafiriniz kitapları hiç okuyup okumadığınızı düşünmesin diye birkaç defa okuyun.

Gördükleri

Kirli bir banyo

Ne demek: Kötü hijyen

Eğer kirli bir banyonuz varsa eviniz sizin hakkınızda ne söyler biliyor musunuz? Eğer temiz tutmak zorunda olduğunuz bir yer bir felaketse, kendisini size yakınlaşmanın ne kadar hijyenik olacağını sorgularken bulabilir hiç de hoş birşey değil. Temizlik yaparken banyonuzun temel üç direğini gözönünde bulundurmak zorundasınız.

Yerler temiz olmalı. Lavaboyu ve yerleri silmeli ve tertipli tutmalısınız. Düzenli bir tuvaletiniz olmalı. Kadınlar onunla temas etmek durumundadırlar, bu yüzden cömert olun ve silin. Sabunlar ve havlular olmazsa olmazlardır. Kadınların ellerini mutlaka yıkadıkları bilimsel bir gerçektir, bu nedenle, çok lavabo üzerinde iyi sabunlar olmasına ve temiz havlular bulunmasına dikkat edin, siz kullanmayacaksanız, o kullanacaktır.

Gördükleri

Erzak dolu bir mutfak (yemek kitapları, malzemeler)

Ne demek: Evle ilgili işlerde bilgili

Yalın bir mutfağınız varsa bu sizinle ilgili neler ifade eder bilmek ister misiniz? Çok şey! Fakat merak etmeyin; tüm mutfakla uğraşanlar için çok önemli olan, mutfakta en çok kullanılan malzemeleri bir araya getiren setler mutfakla ilgili malzeme satan birçok mağazada kolaylıkla bulunabilir. Çok fazla tarif almak zorunda olduğunuzu sanmayın, sadece bir veya iki iyi donanımlı yemek kitabı seçin. Tirbuşonlar, fırın eldivenleri ve çay havluları gibi gözden kaçabilen bazı malzemeler de mutfağa aşinalık havası verecektir.

Gördükleri

Spor hatıralarına karşı spor malzemeleri

Ne demek: Akıl veren bir atlet

Geniş bir hatıra koleksiyonu çoğu kadına yabancı bir konsepttir, bu yüzden basketbol kupalarının sergilendiği bir duvar erkek arkadaşlarınıza ilginç geldiği gibi kadınlara ilginç gelmeyecektir. Hatıraların her bir parçası için bir spor malzemesine sahip olmak iyi bir fikirdir. Böylece öyle olduğunuzu düşünmesini istediğiniz veya olduğunuz üzere sağlam vücutlu bir adam gibi görünmek yerine bir seyirci gibi görünmezsiniz. İstisna tabii ki gösterilmemesi gereken pis kokan spor çantanızdır onun yerine basketbol veya kayağı düşünebilirsiniz.

Gördükleri

Eski ilişkinizin hatıraları

Ne demek: Eskiye dair bir parça sizin ona uygun olmadığınızı gösterir.

Evinizde eski ilişkinize ait hatıralar bu sizinle ilgili neler ifade eder bilmek ister misiniz? Hayır, bilmek istemezsiniz. Bu seferki çok basit: Eski sevgilinizin resimleri kocaman bir hatadır ve göz önünden kaldırılmalıdır. Eğer eşyalar sadece süs olarak kullanılıyorsa ve akla duygusallık getiriyorsa, gözönünden kaldırın. Eğer sevdiğiniz ve değiştirmek için para ödeyemeceğiniz bir koltuk gibi işlevsellerse, misafiriniz kız arkadaşınız olana kadar nereden geldiğini söylemeyin ve eski sevgilinizi kesinlikle kötülemeyin. Ne yaparsanız yapın, etrafta bulunan resimlerdeki kadınların kimlikleri ile ilgili yalan söylemeyin; sonradan gerçekte kim olduklarını öğrendiğinde tuhaf bir durum olacaktır.Gördükleri

Bitkiler veya diğer yaşayan canlılar

Ne demek: Kendinden başka birşeyi besleyebiliyor.

Baktığınız canlılar büyümenin kenarındaymış gibi görünürse size karşı duyduğu iyi izlenim yok olacağından, kaktüs veya minik ev de beslenebilen ağaçlar (ikisi de yumurtlayan bitki ve hayvanlardan daha az ilgili ister) gibi her zaman çok iyi bakılıyormuş gibi görünecek yeşillikler alın. Eğer misafirler konusunda seçici bir evcil hayvan besliyorsanız, misafirinizin korkmaması için onları evin bir başka köşesinde tutmayı planlayın veya onu bir eğitim sınıfına gönderin ki misafiriniz ve sadık refakatçinizle güzel buluşmalar yaşanabilsin.
Misafirinizin rahatsız olması ve evcil hayvanlarınız kötü davranması sizin sorumluluğunuz altındakilere uygun biçimde bakamadığınızı düşündüreceği için önemlidir.

Gördükleri

Aile fotoğrafları veya çocukluk hatıraları

Ne demek: Omuzlarınızın üzerinde iyi bir kafanız var ve duygusal olarak da sağlıklı.

Eğer etrafta aile resimleriniz varsa bu sizinle ilgili neler ifade eder bilmek ister misiniz? Geçmişinize ait herhangi bir şeyden yoksun temiz, sade bir ev onda neler sakladığınız konusunda merak uyandıracaktır. Bu yüzden 10 en iyi arkadaşınızla birlikte sarhoşken veya eski bir sevgilinizle güneş altında ateşli bir şekilde öpüşürken çekilmiş fotoğraflarınız hariç, onunla buluşmadan önce hayatınıza dair birkaç şeyi ilave etmek için çaba göstermek sizin duygusal ve ilgili olduğunuzu gösterir. En azından bir aile fotoğrafı işe yarayabilir fakat bunu başaramıyorsanız, mezuniyetiniz gibi hayatınızın önemli anlarında çekilmiş fotoğraflarınızı çerçeveletin. Ailenizi anımsatan şeyler onun için estetikten daha önemli olacaktır.

Gördükleri

Büyük ekran bir televizyon, bir Nintendo, Playstation ve bir Xbox.

Ne demek: Gençlik yıllarınıza çok fazla düşkünsünüz ve çok fazla boş vaktiniz var.

Erkek arkadaşlarınız ve sizin için oturma odanız bir Cumartesi gecesi oyun parkına dönüşse de, etrafı biraz düzenlemeli ve belki de kullanmadığınız zamanlarda oyun konsollarını saklamalısınız.

Gördükleri

Duvarlarda asılı sanat eserleri veya fotoğraflar

Ne demek: Yerleşiksiniz ve etrafınızdakiler sizin için önemli.

Yerleşik olmak için bir servet harcamanıza gerek yok. Asmadan önce eski posterleri çerçeveletmek genellikle basitlik kokusunu alıp götürür. Bu yüzden biraz kültürlü ve klas görünmek için sanat veya mimarinin daha evrensel temalara bağlı kalın. Eğer bu sizin tarzınız değilse, nelere gittiğinizi işaretlemek için seyahat noktalarınızın büyük çıktılarını almayı deneyin çünkü bunlar iyi birer sohbet konusu olabilir.

Gördükleri

İyice doldurulmuş bir buzdolabı

Ne demek: Kendine güven

Eğer buzdolabınızda sadece bira ve soslar ve üzerinde de sekiz kutu mısır gevreği varsa, misafiriniz ya çokça dışarıda yemek yediğinizi, az yemek yediğinizi yada konuklara alışık olmadığınızı düşünecektir. Birkaç çeşit meyve veya yumurta gibi veya eğer ziyaret, geceye doğru uzarsa, ona tost ve salata yapabilmeniz için kullanacağınız bazı temel gıdaları bulundurmak çok da zor değildir. Boş pizza kutuları, dışarıdan alınan yiyecek kapları size rahatlık ifade edebilir, fakat ona sadece güzel bir akşam yemeğinin sizin için nadir olduğunu düşündürecektir.

Eviniz Sizin Kalenizdir

Hiçbir ev ümitsiz vaka değildir ve duvarlarınızı ciddiye alınacak bir adam olduğunuz mesajını verecek hale dönüştürmek sadece biraz zaman ve emek ister. Eviniz sizin hakkınızda çok şey söyler. İlk telefon görüşmenizde veya ilk randevunuzda gösterdiğiniz çabayı eviniz için de göstermek, onu tekrar gelmek için davetinizi bekler bir konumda bitmek bilmeyen bir etki yaratabilir ki bu hiçbir zaman kötü birşey değildir. Ve eğer onu rahat ettirebilir, gevşemesini ve en önemlisi etkilenmesini sağlayabilirseniz, özel mekanınızda bir kadını baştan çıkarmanın çok daha kolay olacağı konusunda tartışmak çok zordur.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 164 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,387 saniyede oluşturuldu.