Evliliğinize heyecan katacak tüyolar…

Seksi tüyolarımıza kulak verin…

Evliliğinize heyecan katacak tüyolarımızı okumadan geçmeyin…

* Sabah onu işe uğurlarken dudaklarına kocaman bir öpücük kondurun. Bunu yaparken de ellerinizi belinden aşağı bir yerlerde gezdirin. Bu hoşluğun etkisini tüm gün üzerinden atamayacaktır!

* Dışarı çıkacaksınız. O giyinirken yanına giderek bu kıyafetlerle ne kadar hoş göründüğünü söyleyerek onu odanın içinde kovalayın. Bu küçük ve seksi oyun, güne başlamak için iyi bir yol değil mi?

Evliliğinize heyecan katacak tüyolar...* Sıradan bir iş gününde ona bir e-mail yollayın ve başlığına da ‘Hatırlıyor musun?’ yazın. Mailinizde son gittiğiniz tatilden ya da balayınızda yaptıklarınızdan bahsedin. Paylaştığınız en mahrem anıyı da şifreli sözcüklerle satır aralarına eklemeyi unutmayın.

* Bir yemeğe davet edildiniz. Masa çok kalabalık ve eşinizden uzak bir yerde oturuyorsunuz. Onun gözlerini yakalamaya çalışın ve yakaladığınız an en güzel gülümsemenizle ona göz kırpın.
* Gece göz maskenizi takarak yatağa uzanın ve uyuyormuş gibi yapın. Sonra eşiniz yatağa geldiğinde dudağına ateşli bir öpücük kondurarak onu şaşırtın.

* Bir akşam eve geldiğinde yüzüne bakıp onu hala ilk gördüğünüz günkü kadar çekici bulduğunuzu söyleyin.                                                                                                                                                                                                                                         * Konuşmak istemediği bir arkadaşı aradı. Bu telefon konuşmasından kurtarmak için ona yüksek sesle seslenerek bir konuda yardıma ihtiyacınız olduğunu söyleyin. (Bu hareketinizden dolayı size nasıl teşekkür edebileceğini sorarsa hayal gücünüzü çalıştırarak ondan bir şeyler isteyebilirsiniz.)

* Birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızı kitabının arasına ya da iç çamaşırı çekmecesine ‘yanlışlıkla’ bırakın
* Markete gittiğinizde ona en sevdiği derginin son sayısını alın.

* Ağır bir grip geçiriyor. İşe gitmedi, TV’nin karşısındaki koltukta yatıyor. Kağıt mendil ve TV kumandasını verin ve ona şefkatle dokunun. Bu dokunuşlarınız onu rahatlatacaktır.                                                                                                                                                                * Yolda yürüyorsunuz ve karşıdan çok yaşlı bir çift geliyor. Ona o yaşlara geldiğinizde altın yıldönümünüzü nerede kutlayacağınızı sorun.

* Ona ailesi için çok şey yaptığını ve bundan dolayı çok mutlu olduğunuzu söyleyin.
* TV kumandasına üzerinde ‘Bu spor programı yerine karınla ilgilenebilirsin. O sana karşılık da verebilir’ yazan bir not yapıştırın.

* O duş alırken banyonun aynasına ‘Çok seksisin’ yazın.                                                                                                                                                     * Göz teması çok önemlidir. Bulunduğunuz yere geldiğinde onunla hemen göz teması kurun.

* Çocuğunuzun en sevdiğiniz özelliklerinden birini ondan aldığını söyleyin.

* Bir gün iş yerini arayın ve kendinizi başka biri olarak tanıtın ve onunla buluşmak istediğinizi söyleyin. Bu küçük oyunu ikiniz de çok eğlenceli bulacaksınız.

* Başının ağrıdığını söyledi. Evinizdeki en rahat koltuğa geçin ve ona masaj yapın.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 167 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,558 saniyede oluşturuldu.