Evlilikleri kurtaran estetik…

Evlilikleri kurtaran estetik…
Cinsel anlamda yaşanan mutsuzluklar çiftleri ayrılma noktasına kadar getirebiliyor. Bu mutsuzluğun altında, kadınlarda özgüvensizliğe neden olan sorunların yatabildiğini belirten Evlilikleri kurtaran estetik...Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Murat Gök, özellikle çok doğum yapmış ve çok sık ilişkiye giren kadınların ihtiyacı olan genital estetik tedavilerini anlattı.

Türkiye’de boşanma oranlarının her geçen gün arttığını belirten Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Murat Gök, birçok çiftin önemsemediği bir durumun bu oranları etkilediğini söylüyor. Çiftler arasında cinsel mutsuzluk varsa çözüme ulaştırmak evlilikleri kurtarabiliyor. Bu duruma neden olan bazı sorunların genital estetikle çözülebildiğini belirten Gök, önemli bilgiler verdi.

Orgazm olmak, aldatma ve aldatılma ihtimalini azaltıyor
İzmir’de ve ülke genelin boşanma oranları her geçen gün artarken, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Murat Gök, cinsel mutluluğun boşanma riskini azalttığını söyledi. Türk toplumundaki boşanma sayısı her geçen gün artarken, yapılan araştırmalar cinsel mutsuzluk ve isteksizliğin çiftlerin ayrılmalarında önemli bir etken olduğunu ortaya koyuyor. Dr. Gök, genital bölgede gerçekleştirilen kozmetik uygulamalar (genital estetik) ile kadınların cinsel sorunlarını çözüme kavuşturduklarını söyledi. Cinsel isteksizlik yaşayan, girdiği ilişkiden keyif alamayan kadınların lazerle gerçekleştirilen uygulamalar ile cinsel mutluluklarını yeniden yakaladıklarını söyledi.

G NOKTASI BÜYÜTME İŞLEMİ DE YAPILABİLİYOREvlilikleri kurtaran estetik...
Genital Estetik yöntemleri hakkında bilgi veren Dr. Gök, çok sık ilişkiye giren, çok doğum yapmış hastalarda lazerle vajina daraltması gerçekleştirildiğini söyledi. Cinsel isteksizlik yaşayan hastalarda G noktası büyütme işleminin yapılabildiğini anlatan Dr. Gök, alt genital bölge için de estetik bir operasyon planlanabileceğini ifade etti

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 131 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,465 saniyede oluşturuldu.