Evlilikte cinsel yaşam nasıl renklenir?

Evlilikte cinsel yaşam nasıl renklenir?

Evlilik süresi uzadıkça, cinsellikle ilgili bazı sorunlar, sıkılmalar olması doğaldır. İnsan zamanla eşinin vücuduna, sevişme biçimine alışır.  Peki, bunları değiştirmenin bir yolu yok mu? 

Evlilikte cinsel yaşam nasıl renklenir?Samimiyet evliliğin en güzel yanıdır. Artık eşinizle her konuda konuşup, onunla hayatı paylaşabilecek olduğunuz güveni insanı rahata alıştırırken, cinsel yaşamın sıradanlaşması tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Cinsel sorunları aşmanın en kolay ve keyifli yolları arasında olayı sıradanlıktan çıkarmak gelir. Neler yapabilirsiniz?

İki yabancıEvlilikte cinsel yaşam nasıl renklenir?

Hep aynı insanla sevişmenin getirdiği sıradanlığı ortadan kaldırmak için, iki yabancı oyunu oynamaya ne dersiniz? Öncelikle eşinizle bir restoran veya barda buluşun ve bu buluşmaya gelirken, kimle karşılaşacağınızı bilmiyor gibi, bir yabancıyla buluşacak gibi ayarlayın. Kadınlar için peruk, farklı kıyafetler ve iç çamaşırları, erkekler için de o güne özel bir değişiklik, sakal tıraşı veya saç kesimi gibi farklı bir şey yapmak işe yarayacaktır. O gece orada tanışacak ve geceyi bir otel odasına sonlandıracaksınız. Yaramaz kız olun, polis olun, hayalinizde ne varsa onu olun ve şunu sakın unutmayın: Bu oyunun tek sebebi, sıradanlaşan cinsel yaşamı değiştirmek, o zaman yapmanız gereken, içinizde, bilinçaltınızda sakladığınız ne varsa ortaya dökmek ve siz değilmişsiniz gibi sevişmektir. Daha önce yapmak isteyip yapamadığınız ne varsa, bu gece onları ortaya dökmenin vaktidir. Değişimi başlatın!

Kitap okuyunEvlilikte cinsel yaşam nasıl renklenir?

Kitap okuyun başlığı size seksi gelmedi mi? O zaman bir de şöyle düşünün; eşiniz okuduğunuz her şeyi size adım adım uygulayacak veya siz ona. Hangi kitabı okumaya başlamak istersiniz, “Grinin 50 Tonu” nasıl?

Fantezileri geliştirinEvlilikte cinsel yaşam nasıl renklenir?

Eşinizle cinsel sorunlarınızı aşmak için, bakış açınızı ve davranış kalıplarınızı değiştirmeniz gerekiyor. Yıllardır süren ve hep aynı olan şeyler, aynı sorunları beraberinde getirecektir. O zaman şimdi değişim zamanı demektir.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 168 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,463 saniyede oluşturuldu.