Flört Oyunlarına Dikkat!

Sevgilinizin flört oyunları ve bunlardan kaçınmanın yolları

Flört oyunları: Konu biz olunca flört oyunları her ilişkinin bir parçasıdır, bu yüzden onlara alışın. Tabi ki, bazı flört oyunları potansiyel bir partner hakkındaki bilgiyi ortaya çıkarmak için kullanılan zararsız girişimlerden ibaretken, bazıları ise kullanmak ve buyruğu altına almak için yapılan bencil teşebbüslerdir. İlişkiler dünyasında flört oyunlarını irdelemenin iki yolu vardır: Ya nasıl karşılık vermen gerektiğini öğrenip belirleyeceksiniz yada hiçbirşey yapmayıp hayatınızdaki kadın tarafından sürekli oynanacaksınız. Biz, kızların neden flört oyunları oynadığını ve bu durumu kolayca nasıl kendi lehinize çevireceğinizi özel olarak vurgulayan eski bir yaklaşımı işaret edeceğiz.

Haydi flört oyunları başlasın

Elde etmesi zor

Bunu bilirsiniz: Sizinle romantik bir olası durum konusunda tamamen kararsısızdır, yine de aslında bunun için hazır olduğunu ima edecek kadar da emindir. Unutmayın, elde edilmesi zoru oynayın kız bunu kaldıramayacağı için yapar. Onunla ilgilenen birçok aday vardır ve her birinin onu ne kadar çok istediğini görmek ister. Bu en genel flört oyunlarından biridir fakat buna aldanmanız gerektiği anlamına gelmez.

Flört oyunu pres taktiği: Flört oyunu oynayın ve devam etmesi için onu takip edin fakat niyetlerinizi o kadar açıkça belirtmelisiniz ki sizi karanlıkta bırakması için geçerli bir nedeni olmasın. Eğer ayarlanmış toplantılarla ve size karşı gerçekten saygısız davranarak sizi sıkmaya başlarsa, hareketlerinden rahatsız olduğunuzu bilmesine izin vererek tatmin olmasına mahal vermeyin. Eğer bu çocuk oyununu oynayacak kadar safsa, oynanılacak kadar da saftır. Masaları çevirin; randevunuzu gelmeyerek ve sizi bir saat boyunca bekletmesine aldırış etmiyormuş gibi davranın. Köşedeki bir barda bilardo oynayan birkaç arkadaşınıza rastladığınızı ve harika bir gece geçirdiğinizi söyleyin. Hatta araya birkaç kızdan da bahsedebilirsiniz ve bunu sorguladığında da tüm enerjinizi sizinle ilgilenmeyen bir kıza adayamayacağınızı söyleyin.

Seçenekleri olanını yalnızca kendisi olmadığını ve karar veremeyen veya sizden çok flört oyunlarına daha meraklı bir kız için zaman kaybetmeyeceğinizi farketmesi gerekir.

Şaka yollu takılmak

Sizi boşuna umutlandıracak şekilde cinsel durumlar yaratıp sonra harekete geçmek söz konusu olduğunda tamamen geri çekiliyor. Bu flört oyunu ilgi seviyenizi arttırmak veya çiçeklenen ilişkinin kontrolüne sahip olmaktan başka birşey değildir. İşlerin yürüyüşünü kontrol edenin kendisi olmasını ister. Konunun bu olduğuna inanmasına neden izin veresiniz?

Flört oyunlarının sona mı ermesini istiyorsunuz? O zaman aşağıdaki ilişki güç oyunlarını deneyin. Flört oyunu pres taktiği: Sizi kızdırma çabalarının işe yaradığını göstererek ona güç vermeyin. Tabii ki, söylemek yapmaktan daha kolaydır ancak başka bir fiziksel mücadele açığa çıkarması için öne sürdüğü her bahaneye inanıyormuş gibi yapın. Eğer seksi ise, bu tip davranışlara alışık olmayacaktır ve sizi fethetmek için savaşacaktır.

Ne yaparsanız yapın, bunun için yalvarmayın. Kafese girip, ne isterseniz verebilir, fakat onurunuzdan da çokça fedakarlık ettirerek.
Kıskançlığa teşvik etmek

Bu flört oyununda, henüz onu sahiplenecek kadar sizin olmadığını gözünüzün önünde diğer erkeklerle flört ederek çok açıkça ifade eder. Bunu sizi kıvrandırmak için veya ilk sorun işaretinde kaçan erkeklerden olup olmadığınızı görmek için yapar. Her şekilde, bu oyunu sizi bir tepki vermeye teşvik etmek için yapar ve vereceğiniz tepkinin ‘Ben enayi değilim’i ifade etmesinden emin olmalısınız.

Flört oyunu pres taktiği: Onu bir kenara çekin ve yüksek sesle söyleyin. İlginizi “Aramızda herşeyin gerçekten iyi gittiğini düşünüyordum ve bunu ileriye götürmek istediğimi de bilmeni isterim. Ancak, eğer bir kişiye bağlı kalacak biri değilsen bunu şimdi bileyim ki kendi hayatıma devam edip vakit kaybetmeyeyim.” gibi birşey söyleyerek dile getirin. Çoğu kız bu meydan okurcasına keskin dürüstlüğü takdir eder. Eğer sizi aşırı tepki vermekle suçlarsa, o noktada işi bitirin çünkü o muhtemelen yanlış nedenlerden ötürü flört oyunları yapan kızlardan biridir.

Zor anlar yaşamak

Bir kadın “zor anlar yaşıyorum” oyununu oynuyorsa, onun için ne kadar ileriye gidebileceğinizi görmek için sizi önceden hesaplanmış birkaç denemeden geçirerek demektir. Siz dışarıdayken, bir arkadaşını arayıp sizi nasıl parmaklarında döndürdüğünü anlatır. Bunun olmasına izin vermeyin hiçbir zaman.

Flört oyunu pres taktiği: Bir erkek için hangi isteklerin ve iyiliklerin uygun olacağına kendiniz karar verin ve bunları yerine getirirken veya reddederken tutarlı davranın. Eğer bir hizmetçi istiyorsa, ona net bir biçimde bunun siz olmayacağınızı söyleyin.

Oyuna katılın

Bizler, erkekler, iyi bir maçın heyecanı ile eğlenirken, konu flört oyunlarına geldiğinde, bu tamamen ayrı bir oyun sahasıdır. Flört oyunlarının ceza ve pres taktiklerini ilgilendiren katı ve sıkı kurallar olmadığı için, bu biraz herkes için özgür bir alandır. Sadece daha asil olan cinsin oyunlarından birkaçını uygulayarak, bir sonraki hareketleri için hazırlıklı olmayı ve daha güçlü bir takdirle durumu lehimize çevirmeyi umarız.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,484 saniyede oluşturuldu.