Flörtün 7 kuralı…

Flörtün 7 kuralı…

Unutmayın, doğru flört evliliğe, yanlış flört ayrılığa götürür.

1-) Aşkından ölseniz bile, bunu karşı tarafa göstermeyin. Teslim bayrağını çekmeyin.

2-)Gizemli olun, her an ne yaptığınızı ona haber vermeyin, bırakın nerede kiminle olduğunuzu merak etsin. Aynı şekilde siz de ona sürekli hesap sormayın.
Flörtün 7 kuralı...3-) Sizi istediği için görüşün, görüşme faslını zora sokmayın, kendinizi özlettirin.

4-) Unutmayın onunla beraber olmak sizin için bir ihtiyaç değil tercih. İstemekle muhtaç olmak arasındaki çizgi ince gibi gözükse de aslında ikisi oldukça farklı şeyler.
5-) Flört aşamasında kıskançlık duygunuzu unutun. Sahiplendiğinizi ilk günlerden belli edip karşı tarafı korkutmanıza gerek yok. Fazla sahiplenme gerçekleştiğinde karşı taraf özgürlüğünün kısıtlandığını düşünür. Kendine güvenen kadın zaten başka kadınları kıskanmaz. Kendinize güvenin.                                                                                                                                                                                                                     6-) Buluşmada küçük sessizlikler sizi korkutup farklı konulara atılmanızı sağlamasın. Sessiz kalışınız karşı taraftakinin merak duygusunu harekete geçirir ve ilgi odağı olursunuz.                                                                                                                                                         7-) Ona eski ilişkilerini sormayın, o sorsa bile siz de sakın ama sakın anlatmaya kalkmayın. Bunları konuşmak için çok erken, geçmişinizi değil birbirinizi tanımaya çalışın.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 131 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,466 saniyede oluşturuldu.