Galvanni’den Mevsime Romantik Giriş…

Türk moda dünyasına yeni adım atan Galvanni, “Marine” temalı ve “casual” çizgilerin şekillendirdiği “2010 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu” ile sezona iddialı giriyor… Galvanni; eski çağlara ait simgeler, asalet simgesi heraldik desenler, Hindistan’da el yapımı olarak hazırlanan armaların özgünlüğü ve kullanılan malzemedeki kalitesiyle, detaylara önem veren ve trend yaratan bir marka olarak kendi dönemini yaratıyor.

TRENDLERE bağlı kalmadan kendi stilini yaratan ve farklı dokunuşlarla tarz oluşturan GALVANNI’nin, 2010 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun ilk teması: “Marine”.

Moda dünyasının klasik lacivert-beyaz “Marine” temasını kırmızı ile yorumlayarak kişiselleştirilen marka, detaylara önem veren kimliğiyle yeni sezon modasına damgasını vuruyor. Lacivert,beyaz ve kırmızı renklerinden oluşan Marine teması, hem gündüz kullanımınızda rahat çizgileriyle şıklığınızı destekliyor, hem de gece katılacağınız bir partide kıyafet seçiminizi kolaylaştırıyor.

Lüksü farklı detaylarda sunan Galvanni, gerçek altın suyuna batırılmış düğmeler, varak baskılar, altın simli nakışlar, çapa desenleri, pusula simgeleri, aslan figürleri ile koleksiyonun “güçlü” ve romantik” duruşunu destekliyor.

Klasikle modern çizgilerin buluştuğu Galvanni; erkek koleksiyonunda yer alan polo yaka t-shirtleri, marine renklerinden oluşan gömlekleriyle; şık , sofistike ve modern erkeklerin vazgeçilmez markası olmaya aday…

Kendi stilini yaratmak isteyenlerin markası Galvanni, hazırladığı 2010 İlkbahar-Yaz Kadın koleksiyonunda; beyazın yanı sıra, mavi, lacivert ve kırmızı renklerin ağırlıklı kullanıldığı ceket, t-shirt, gömlek, elbise ve pantolon modelleriyle dikkat çekiyor.

Trend yaratan bir marka olarak kendi tarzını oluşturan Galvanni, şık ve sofistike koleksiyonuyla şehirli kadın ve erkeğin hem iş hayatında hem de hafta sonu kullanabileceği ürünler sunuyor.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,440 saniyede oluşturuldu.