Gerçekten Bir Mamografi İster Misin? Onları Pişman Olan 3 Kadın…

Gerçekten Bir Mamografi İster Misin? Onları Pişman Olan 3 Kadın…

Genellikle bir şey olarak mamografi pişman olduğunu düşünmüyoruz. Hiç cankurtaran böyle bir pişmanlık kim olabilir?

Gerçekten Bir Mamografi İster Misin? Onları Pişman Olan 3 Kadın...Bilim yavaş yavaş bizi ikna edici, ancak, daha fazla mamografi, tam olarak eşit daha fazla hayat kurtardı. Daha fazla mamografi, aslında, bazen gölgelendi hayatına tutar.

Bazı kadınlar hiç bir mamogram bir ömrü kalan kısmını biz şu anda neredeyse her şey bir kadının hayatını tehdit sanki bir mammo tarafından bulundu davranmana. Ama gittikçe artan araştırmalar bazı şüpheli noktalar bırakarak gayet rahat yapabiliriz gösterir.

Bu lekelerin bazıları asla bir kadının sağlığı için bir sorun haline gelebilir, yavaş büyüyen küçük bir anormallik var. Tam gelişmiş meme kanseri olarak onları tedavi etmek için resmi terim östrojen. Ve en overdiagnosed koşulları meme karsinoma in situ, DCIS: kanser öncesi hücreler, anormal büyüme hücreleri astar süt kanalları. BUNUNLA etmedi sızmış diğer meme dokusu henüz bir şey olabilir asla, henüz yaklaşık %80 doktorlar hala Ara kanser, tahminleri cerrah ve meme kanseri uzmanı Laura Esserman, MD, California Üniversitesi’nde Carol Frank Buck Meme Sağlığı Merkezi Direktörü, San Francisco. Birçok “Evre 0” kanseri. meme başvurmak

DAHA fazla: En İyi Doktor diye bir şey DuymadınGerçekten Bir Mamografi İster Misin? Onları Pişman Olan 3 Kadın...

Çünkü elimizde bir yol belirlemek için, hangi davaların BUNUNLA devam haline kanseri, şu anda tedavi DCIS olarak tam gelişmiş hastalığa yol açan derin davranışları da dahil olmak üzere konu ile mastektomi ve radyasyon arasında kadınlara olurdu sağlıklı ve uzun olmadan bu müdahaleler. Yeni araştırma gösterir invaziv hastalık devam yapan DCIS olan kadınlar arasında bile, tedavi yaşıyorlar nasıl bir fark yapmaz. BUNUNLA gerekir sonunda ilerleme, hala ilerlettik—sonra ek tedavi için zaman vardır, Esserman diyor. “İnsanlar olabilir ya da 10 yıl sonra lösemiye dönüşebilir olmayan bir şey için kemik iliği nakli vermeyiz.”

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 131 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,421 saniyede oluşturuldu.