Giyecek Bir Şeyim Yok Dememek İçin!

Giyecek Bir Şeyim Yok Dememek İçin!
Siz de gardırobunun önüne gelip bu tepkiyi verenlerden misiniz? O halde bir gardıropta hangi temel giysiler bulunmalı kısa bir listesini yapalım…

* Koyu renk, tercihen siyah bir takım elbise. Bu takımın pantolon ve ceketini ayrı ayrı da giyebilmelisiniz.
* Kalem etek. Aslında sizin vücut tipinize uygun bir etek diyelim buna. Ama sade ve rafine bir seçim olmalı.
* Şık bir beyaz gömlek. İsterseniz çok özel bir geceye giyin, isterseniz işyerine. Şıklığınızı garantilemenin en emin yolu budur.Giyecek Bir Şeyim Yok Dememek İçin!* İyi bir jean pantolon. Düz kesimli ve koyu renk olursa, her yere giyebilirsiniz.
* Ve küçük siyah elbise. Gardırobunuzun vazgeçilmezi. Her zaman işe yarar. Aksesuarlarınızda yapacağınız küçük değişikliklerle her ortama uygun hale gelebilir.Giyecek Bir Şeyim Yok Dememek İçin!Hangi parçadan ne kadar olmalı?

Stil sahibi olmanın temel prensiplerinden biri de gardırobunuzdaki “olmazsa olmaz” parçaların uygun adetlerde bulunması. Peki hangi parçadan kaç adet olmalı? Buyurun sayılarla gardırop denklemine.

4 süveter. İkisi iş için, ikisi de hafta sonu için. Ancak kendi stilinizi belirledikten sonra renk unsuruna da dikkat edin.Giyecek Bir Şeyim Yok Dememek İçin!7 tişört. Beyaz tişört kadar kullanışlı bir giysi yok gerçekten. Kış için uzun kollularını da ihmal etmeyin. Yaz İçin atlet kesimi olanlar da şık duruyor. Tabii vücut tipinize uyarsa…Giyecek Bir Şeyim Yok Dememek İçin!4 palto ve ceket. İyi kumaştan şık bir paltonun modası hiç geçmez. Soğuk havalar için spor bir ceket, bir klasik trençkot ve hem gündüz hem gece giyebileceğiniz türden bir ceket ile bu ihtiyacınızı tamamlayabilirsiniz.Giyecek Bir Şeyim Yok Dememek İçin!2 pantolon ve etekle giyilebilecek üst. Biri şık ve biri günlük olabilir.Giyecek Bir Şeyim Yok Dememek İçin!4 pantolon ve 4 etek. İkisi ofis için, ikisi de gece çıkarken giymeniz için.Giyecek Bir Şeyim Yok Dememek İçin!1 takım elbise. Olmazsa olmaz parçalardan. Kumaşını öyle bir seçin ki her sezon giyilebilsin. Tek alt ve sadece ceketi de giyebilirsiniz.Giyecek Bir Şeyim Yok Dememek İçin!5 elbise, ikisi günlük giymek için. Bir kısa elbise kokteyller ve bir uzun elbise ise özel davetler için.Giyecek Bir Şeyim Yok Dememek İçin!4 jean pantolon. Biri dar kesimli. Diğeri rahat edeceğiniz ve günlük giyebileceğiniz tarzda. Babetlerle giymek için bilekte biten bir jean ve bir adet de topuklu ayakkabılarla giyebileceğiniz, uzun bir jean.Giyecek Bir Şeyim Yok Dememek İçin!Dolabınızın karşısına geçin, en sevdiğiniz ve size kesinlikle çok yakıştığından emin olduğunuz kıyafetleri ayırın. Her ortam için bir kıyafet kombinlemesi yapın. İş, okul, hafta sonu gezmesi ve gece dışarı çıktığınızda giyebileceğiniz konseptler hazırlayın. Kendinizi çirkin hissetmenize neden olan PMS dönemi geldiğinde hiç kulak asmadan dolabınızı açın. Gideceğiniz yere uygun, daha önceden hazırladığınız kıyafeti giyin. Aynada gördüğünüz kadının gerçekten çok güzel olduğunu, gözlerindeki ışıltının dünyanın en güzel elbisesinden daha değerli olduğunu kendinize söyleyin. Daha önce söylemiş miydim? Kendinizi çok sevin. Her şey gözünüze daha güzel görünecek!

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 167 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,590 saniyede oluşturuldu.