Giyim hileleri…

Vücudunuzda bir takım kusurların olduğunu düşünüyorsanız bunları bir takım giyim hileleriyle saklayabilirsinizGüzel giyinmek, sadece muntazam vücutların hakkı değildir. Bu türden vücutlara sahip olmayan kadınlar da, işin püf noktalarını bilerek, çekiciliklerini artırabilirler.                                                                                                                                                                                                                                      Kısa boyluysanız pantolon tercih edin

Eğer vücudunuzun üst kısmını uzun göstermek istiyorsanız, düşük belli pantolonlar tercih etmelisiniz. Bacaklarınızı olduğundan uzun göstermek içinse, yüksek belli pantolonları seçin. Kontrast renklerden ve iri desenlerden kaçının. Canlı renkleri, üstünüzle aynı tonlarda olmak kaydıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ceket ve gömlek: Fazla uzun veya belde biten kısa ceketlerden kaçının. Bele oturan ve kalça hizasında kalan modeller seçin. Düşük belli bir pantolon giymek istiyorsanız üzerine saçaklı, püsküllü veya payetli bir gömlek kullanabilirsiniz. İlla bir kontrast yapmak istiyorsanız, kumaş türü kontrastları uygulayın: ipek bir elbise üzerine jean ceket gibi.

Elbise: Tek renk ve düz kesim elbiseler silueti daha uzun gösterir. Ayrıca kadınsı ve seksi kesimleri de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kiloluysanız da pantolon

Pantolonlarınızı mümkün olduğunca krep gibi dökümlü kumaşlardan seçin. Üst: Özellikle pantolon üzerine, bacaklarınızın üst kısmına dek inen uzun tunikler giyin. Göz alıcı, dikkat çekici büyük desenler yerine, tek renk ve koyu tonları seçin.

Ceket: Dökümlü kumaşlardan olanları tercih edin; mümkünse önünü iliklemeden giyin.

Elbise – etek: Asla vücudunuzu sarmamalı. Streç kumaşlara veda edin. Vücuda yapışmayan, uçuşan kumaşlar idealdir.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 130 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 1,550 saniyede oluşturuldu.