Giyinmenin altın kuralı…

  • Giyinmenin altın kuralı…

Her kıyafetin üzerinde iyi durmayacağını artık çoğu kadın biliyor. Peki, bazı küçük ayrıntılarla kıyafetleri üzerinize uyarlamaya ne dersiniz?

En önemli nokta orantılara dikkat ettiğiniz sürece hemen herkesin her kıyafeti giyebileceğidir. Örneğin kapri pantolonlar: Uzun ince bir mankenin kaprisi parlak desenlerde, dar ve bacaklarını tam saran bir kapri olabilirken, 40 beden ve ortalama boylarda bir kadın için düz Giyinmenin altın kuralı...özellikle nötr bir renkte, bilekten biraz yukarıda bitecek bir kapri daha uygun olacaktır. Hatta 46 beden ve kısa boylu bir kadında daha bol bir kesim, koyu renk zeminde çok daha şık duracaktır.
Kafanız karışmasın. Sadece podyumlarda gördüğünüz tasarımların sizin bedeninize uyarlanabileceğini hatırlayın. Seçiminiz mini etekse, eteğin boyuyla oynayabilir ya da eteğinizin altına giyeceğiniz koyu renk çoraplarla giyiminizi tamamlayarak daha az ten gösterebilirsiniz.
Kıyafetlerinizin boylarını ayarlayabilir, katlı giyinebilir, kumaşlarla dokularla oynayabilir, sizi tamamlayan renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Sizin tarzınızı, bedeninizi ve hayatınızı tamamlayan renk, desen, kumaş stillerini bilin ve oran orantıyı hayatınızdan çıkarmayın! Unutmayın ne giydiğiniz değil, nasıl giydiğiniz önemlidir.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 167 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,458 saniyede oluşturuldu.