Görücü Usulü Evlilik Mi, Aşk Evliliği Mi?

 

Evlilik Sevdiğin insanla anlaşamazsın da anlaştığın insanı seversin. Benim evlilik üzerine düşüncem bu biçimde. Sevdiğiniz erkekle anlaşamazsınız. Anlaşamayabilirsiniz ama anlaştığınız, uyuştuğunuz erkeği sevebilirsiniz. Sevmek kolay yeter ki aranızda ten uyumu olsun. Ben onu seviyorum ölüyorum bitiyorum diye diye hiç anlaşmadığınız erkekle evlenirseniz hayatınız zindana dönebilir. Anlaşmaz zamanla olacak bir şey değildir. Sevmek ve ısınmak ise zamanla olabilir. İnsan hiç sevmediği insanı tanıdıkça sevebilir. Görücü usulü evlilik deyip burun kıvırmamak lazım. Hemen 1 ay içinde evlenecek değilsiniz neticede. Bunu tanışma ve kaynaşma süreci var.
Severek evlenmek mi, görücü usulü evlilik mi?

Aşk evliliği insana heyecan veriyor. Kim istemez ki aşık olduğu erkekle evlenmeyi. Aşk ve tutku harika şeyler. Zaten aşk insanın gözünü kör ediyor. Sevdiğimiz erkeğin kötü taraflarını yok sayabiliyoruz. Görsek de üstünde pek durmuyoruz. Onun itici davranışları bize batıyor ama acıtmıyor.aşk

Zamanla aynı evin içinde yaşarken birbirimize duyduğumuz aşk ve heyecan silinmeye başlıyor.

İtici davranışlar batarken aynı zamanda acıtmaya da başlıyor..

Aşk kalıcı bir duygu değil. Temeli sağlam değilse, aşk bittiğinde evlilik de biter..

Aşk evliliğine bu açıdan bakmak lazım.

Görücü usulüyle tanıştığınız erkeğe ön yargıyla yaklaşmayın..

Onunla çok mutlu olabilirsiniz. Eğer aranızda ten uyumu olursa onu seversiniz hatta kocanıza aşık bile olabilirsiniz. Aşk evlilikle yaşanırsa tadından yenmez..
aşk

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 164 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,718 saniyede oluşturuldu.