Güzel kadınların gizli güzellik sırları…

Güzel kadınların gizli güzellik sırları…

Cildinizin daha pürüzsüz, saçlarınızın daha parlak olması için denenmiş bakım önerilerinden yardım almaya ne dersiniz? Özellikle Fransız kadınlarının uyguladığı güzellik yöntemleri, hem saçlarınıza hem de cildinize bambaşka bir dokunuş kazandırıyor.

Yüz masajıGüzel kadınların gizli güzellik sırları...

Cildinizin parlak, elastik ve güzel görünmesini sağlamak için her gün nemlendiriciyle cildinize masaj yapın. Hem yüzünüze kan gelir, hem cildiniz nemlendiriciyi daha rahat emer.

Makyajla uyumayın

Yüzünüzde makyaj olduğunda asla makyajla uyumayın. Bunu kendinize bir alışkanlık haline getirin.

Termal su

Termal suların gücünü küçümsemeyin.Cilt bakımı üzerinde oldukça etkisi olan termal suyu, cilt bakım ürünü gibi görün.

Çok fazla yüz yıkamayınGüzel kadınların gizli güzellik sırları...

Akşamları uygun bir tonik ve kremle yapılan temizlik cildiniz için yeterli olacaktır. Nemlendirici ve serumları da kullanabilirsiniz. Ancak gün içinde sürekli yüz yıkamayın.

Maske

Pul pul dökülen cilde karşı maske kullanın. Cildinizdeki ölü derilerden arınmanın yolu, maskeyle üstte biriken ölü tabakadan kurtulmaktır.

Saça zaman harcamak

Fransız kadınlarının saçları için onlarca ürünü olmuyor. Onlar saçlarını en sakin ürünlerle temizledikten sonra, saçın nemini korumak için doğal halinde kurumaya bırakıyorlar.

ŞarapGüzel kadınların gizli güzellik sırları...

Antioksidan içeren şarap, zaman içinde ciltte farklılık yaratıyor. Ancak şarabı da diğer içkiler gibi dozunda içmek gerekiyor

Nemlendirici

Cildiniz için en değerli hazine nemdir. Mutlaka nemlendirici kullanın.

Sağlıklı beslenmekGüzel kadınların gizli güzellik sırları...

İyi besinler yemek, sağlıklı hissetmek için ilk şarttır. Ayrıca sağlıklı beslenmek sağlıklı yaşamak ve sağlıklı bir cilt demektir.

Bakım

Cildinize bakım yapmayı ihmal etmeyin. Cildiniz çocuğunuz gibidir. Her yaptığınızın karşılığını alabilir ve nasıl geliştiğini görebilirsiniz.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 131 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,479 saniyede oluşturuldu.