Güzel Sevişmenin Sırları…

Sevişmeye hazırlanırken sakin olmak, kendinizle ve eşinizle barışık olmak çok önemlidir. Sevişmek; iki insanın mücadelesi ya da güç gösterisi değil, birlikte yaşadıkları özel anlardır. Cinsel ilişkiden önce tüm kızgınlıklarınızı unutun. Sakinleşin. Siz rahatlarsanız eşiniz de rahatlayacaktır.

Ön sevişme, siz birbirinize dokunmadan önce başlar. Tatlı konuşmalar, yumuşak yastıklar, dinlendirici bir müzik her ikinizin de enerjisini artırır. Yemek yedikten sonra sevişmeyin. Vücut enerjisinin başka bir rakibi olmamalı. Güzel Sevişmenin Sırları...
Sevişmeden yarım saat önde tuvalet ihtiyaçlarınızı giderin. Dolu idrar torbasıyla cinsel ilişkiye girmek sıkıntı vericidir. Aşırı soğuk ya da aşırı sıcak havalarda sevişmek elektromanyetik alanda dengesizliğe yol açabilir. Sevişmeden önce ve sonra çok çalışmayın. Kaslar gevşediğinden enerji toparlamak zorlaşır.

Hareketleri planlamaktan kaçının. Sürpriz ve doğaçlama olmasına fırsat verin. Eşinizden utanmayın; istediklerinizi ona söyleyin: orgazm olmamışsanız bile! Arkadaşlarınıza ya da kendi kendinize cinsel hayatınızın renksizliğiyle ilgili şikâyet etmek yerine durumun muhatabı yani eşinizle kibar bir şekilde, onu incitmeden konuşun. Emin olun ilk duyduğunda bozulsa bile sonraki günlerde en iyisini yapmak için çaba gösterecektir.
Eşinizde ya da sizde cinsel soğukluk, orgazm olamama, iktidarsızlık, erken boşalma gibi seks kalitesini düşüren durumlar varsa; uzmandan yardım almaktan ya da seks oyuncakları, ürünleri satan mağazalardan alışveriş yapmaktan çekinmeyin.

Sevişmeden önce soğuk içeceklerden, dondurmadan ya da buzdan kaçının. Sevişmeye başlamadan önce sizi tedirgin eden istenmeyen tüyler, ter kokusu gibi faktörleri ortadan kaldırın aynı şekilde eşinizin de bunu yapmasını isteyin. Sevişme öncesinde güzel bir banyo yapmak ikinizin de rahatlamasını sağlar ve ödülünüz muhteşem bir sevişme olur!
                                                                                                                                                                                                                                                                                        7 Adımda Daha İyi Seks!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Huffington Post araştırmalarına göre kadın ve erkeğin belirli noktalara dikkat ederek daha iyi bir seks hayatına sahip olması mümkün… Sevişmek; psikolojinizi iyileştirir, pozitif bakmanızı sağlar, öz güveninizi artırır ve daha fazlasını!

Daha iyi seks önerilerini okuyun, kendinizi ve eşinizi değerlendirin; önerileri hayatınıza yansıtın. Ateşinizi yükseltmek, daha iyi cinsel hayata sahip olmak küçük ve etkili değişimlerle mümkün oluyor!

Kendi bedeninizle iletişime geçin ve nelerin iyi, nelerin kötü hissettirdiğini anlayın. Kendinizi, vücut şeklinizle ilgili yargılamaktan vazgeçin. Ne kadar kalın baldırlarınız ya da her an şişmeye hazır göbeğinizi kabullenin. Eğer birileri fiziksel durumumuzla ilgili kötü hissettirir.
Kadınlar genel karakter yapısı olarak pes etmeye daha yatkındır. Özellikle konu seks olunca kadınlar erkeklere nazaran daha çabuk vazgeçiyor. Sizi nelerin hayal kırıklığına uğrattığını bulun ve üzerine gidin.

Yatakta nelerden hoşlandığınızı söyleyecek kadar yakınlık duymadığınız bir partnerle aynı yatağı paylaşmamalısınız. İyi bir seks güvende ve huzurlu hissettiğimizde yaşanır. Eğer partnerimize hoşlanmadığımız şeyleri söyleyemiyorsak seks ortalamanın ötesine geçemez. Ayrıca partnerinizin “beyninizi okumasını” beklemek ona da haksızlık olabilir.

Erkekler özellikle cinsellik konusunda kontrol edilmek ya da cezalandırılmak istemiyor. Kendilerini küçük çocuklar gibi hissetmek istemiyorlar. Sinirli ya da incinmişseniz duygularınızı bir yetişkin gibi ifade edin.
Moraliniz bozuk olduğu için seks yapamayacağınızı bile söyleyebilirsiniz. Yapılmaması gereken şey ise seks hayatı üzerinde söz sahibi tek tarafmış gibi davranmak. Seksi bir ödül olarak sunmanın yanlış tarafı ise kendinizi bir anlamda seks objesine dönüştürmüş olursunuz.

Köpeğinizi ya da kedinizi çok seviyor olsanız da yatak odanıza girmemeli, sizinle uyumamalı. Burası özel bir alan olmalı ve evcil hayvanlar yer almamalı. Ayrıca, evcil hayvanlar bu anlamda çok kıskanç olur ve kendileriyle oyun oynanmasını ister. İlgi çekmek için garip hareketler yaparlar ve dikkatinizi dağıtırlar.

Seks iletişim ve samimiyetle alakalı ama eğlenceli de olmalıdır. İnsanın aklını başından da alabilir, bazen bir şeyler yanlış da gidebilir.
Bu tür durumlarda kompleks yapmamak veya karşı tarafın üstüne gitmek yerine gülmek, seksi bir baskı unsuru olmaktan çıkaracaktır.

Partnerinize taparcasına aşık olabilirsiniz ama bu konuda aşırı ciddiyet baskıyı artırır ve seksi bir stres unsuru haline getirebilir.

En iyi seks karşı tarafı da memnun etmeye çalışan partnerle yaşanır. Sekste paylaşım onu güzel yapan noktadır. Teknik olarak harika olan bir ilişki eğer duygular içinde olmazsa da son derece tatsız olabilir.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 131 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,476 saniyede oluşturuldu.