Hangisi sana uygun?: Cilt tonuna göre…

 

Gigi Hadid

Yaz bitti bronz günler de sona erdi. 2015 yıllına damgasını vuran highlighter modası sonbaharda da popülerliğini devam ettiriyor. Ünlü yıldızlar, ödül törenlerinden tutun da sokak Hangisi sana uygun?: Cilt tonuna göre...stiline kadar sık sık kullandııkları highlighter ile göz kamaştırıyorlar. Eğer sen de bu yeni akımauymak, istiyorsan doğru yerdesin! Highlighterı nasıl uygulaman gerektiğini bu yazımızdan öğrenebilirsin. Cilt tipine göre highlighter seçimi için okumaya devam et!

Açık tenliler

Hangisi sana uygun?: Cilt tonuna göre...Açık tenli kadınların hep soluk ve cansız görünmek gibi problemleri vardır. Bu yüzden highlighter onlar için adeta mucizevi bir makyaj ürünü! Eğer sen de cansız gözükmekten şikayetçiysen, elmacık kemiklerine mutlaka highlighter denemelisin. Açık tenli kadınlar, highlighter alırken sedef görünümlü, gümüş renkli ışıltılara sahip ürünleri tercih etmelilerdir.

Buğday tenlilerHangisi sana uygun?: Cilt tonuna göre...

Buğday tenliler, ciltlerine güneş öpücüğü kondurmak için altın tonlu highlighter kullanmalılar. Eğer sen de buğday tenliysen, soğuk görüntünü biraz yumuşatmak için, şefatli ve altın ışıltılı makyaj ürünleri tercih etmelisin. Böylece daha canlı ve aydınlık gözükeceksin!

EsmerlerHangisi sana uygun?: Cilt tonuna göre...

Esmer tenliler, pembe-altın veya bronz tonlu highlighter kullanmalılardır. Esmer kadınlar, kırmızı ruj ve highlighter ikilisini sadece yazın değil, sonbaharda da sık sık tercih etmeliler. Elmacık kemiklerine, şakaklarına ve çenene süreceğin highlighter ve dudaklarına süreceğin mercan rengi rujla davetlerin en ışıltılı yıldızı sen olabilirsin!

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 130 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,431 saniyede oluşturuldu.