Hepburn güzellik reçetesi…

Her zaman ve her anlamda dünyanın en güzel kadınlarından birisi olan Audrey Hepburn’den tavsiyeler…Her zaman ve her anlamda dünyanın en güzel kadınlarından birisi olarak anılan Audrey Hepburn, iddialara göre II. Dünya Savaşı sırasında, genç kızken, Belçika yeraltı anti-nazi hareketinin kuryesi idi. Yani iyi bir karakter kadar iyi bir kalbe de sahip olmanın önemini erken yaşta öğrenmişti.

İşte Hepburn güzellik reçetesi:

Çekici dudaklar için, nezaket dolu konuşun.
Güzel gözler için iyi insanları arayıp bulun.
İnce bir vücut için, yemeğinizi aç olanla paylaşın.
Güzel saçlar için, her gün bir çocuğun ellerinin onlar arasında gezinmesini sağlayın.
Denge için, bilgi adına yürüyün hiçbir zaman yalnız olmazsınız.
İnsanlar, eşyalardan daha çok, onarıma, yenilenmeye, canlanmaya, gelişmeye ve bağışlanmaya ihtiyaç duyar; asla kimseyi fırlatıp atmayın. Eğer bir yardım eline ihtiyaç duyarsanız, kolunuzun sonunda bir tane bulacağınızı unutmayın. Yaşlandıkça, iki eliniz olduğunu fark edeceksiniz – biri kendiniz için diğeri başkalarına yardım etmek için.
Bir kadının güzelliği giydiği giysilerde, vücudunda ya da saçını tarama şeklinde değildir. Bir kadının güzelliği gözlerinde görülür, çünkü gözler kalbin aynasıdır, sevginin yaşadığı yerin! Bir kadındaki gerçek güzellik ruhuna yansır. Sevgiyle verdiği ilgi, gösterdiği tutkudur. Ve bir kadının güzelliği sadece geçen yıllarla büyür…

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 130 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,451 saniyede oluşturuldu.