Her Durumda Haklı Olduğumuz Konular…

Kadınlara karşı zafer kazanmanın zamanı geldi. Erkekler konu aşk ve seks ise genellikle haklı. İşte her durumda haklı olduğumuz 7 konu

İşte erkeklerin her zaman haklı oldukları 7 konu

hakli-erkek1- Seksten konuşurken eski ilişkilerini kurcalamaya çalışıyorsanız aklınızda bulunsun, ‘eski defterleri açmanın gereği yoktur’

2- İlişki her iki taraf çabalamıyorsa bu gemi eninde sonunda batar. Gemiden zamanında atlamayı da bilmelisiniz. Gemi onarılamayacak hale geldiğinde çok geç olabilir. İlişkinin geleceği yoksa uğraşmayın. Son kez açıkça konuşup bitirin ya da bitirmeyin.

3- Kadınlara göre ne kadar seks yaptığından ziyade nasıl seks yaptığın önemlidir. Erkeklere göre ise daha fazla seks, daha iyi seks demektir çünkü tecrübe kazandırır. Aslında erkekler haklı! Daha fazla seks ile daha sık seks arasında sıkı bağ var.

4- İlişkide her ayrıntıyı konuşmaya gerek yok. Bu kişiyi monotonlaştırır.kadınlar ufak etefek noktaları erkeklere göstermeye, anlatmaya çalışmaya bayılır. Sorularla ilişkiyi sorgulamasını sağlamaya çalışır. Kadınların ‘ne olacağız, bu ilişki nereye gidiyor, sen bu konuda ne düşünüyorsun, ben senin için neyim’ gibi sorularını yanıtlamaktan mutlu olan tek bir erkek yoktur. Bu yüzden erkeklerin yaptıkları gibi konuşulacakları ve konuşulmayacakları iyi ayırt etmemiz gerekiyor.                                                                                                                                                                                                                                                  5- Bazen sessizlik en iyi iletişim yöntemlerinden biridir. Erkekler paylaşım için her zaman kelimelere ihtiyaç duymazlar. Uzun ilişkilerde sessizlik de birşeyi anlatmanın yoludur.

6- Ara sıra etrafa göz atmak sorun değildir, hatta sağlıklıdır. Çiftlerin birbirlerinin dışında başkalarına bakmaması zor gibi duruyor. Hatta çoğu çift beğendikleri erkek ya da kadınları birbirlerine bile gösterirler. Bu durum sağlam ilişkilerde gözlenir. Kişileri incelerken, yorum yaparken onunla çıkma niyetleri olmuyor. Unutmayın, o sizinle olmak istediği için sizinle beraber, dünyanın en güzel kadınını bulamadığı için değil! Tabi bu yazılanları bahane olarak kullananları kasdetmiyoruz.

7- Seks zihin okuma seansı değil, birlikte yaşanan bir zevk oyunudur. Partnerinizin sizi anlamasını bekleyerek vakit kaybetmeyin. Seks ipleri sizin elinizde olan bir oyun ve birlikte üzerinde çalışarak bu oyunu daha renkli ve cazip hale getirmeniz mümkün.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,415 saniyede oluşturuldu.