Hızlıca sevişmek için 9 ateşli yer …

Uzmanlar, sevişmek için kısıtlı bir zamana sahip olmanın daima heyecanı artıracağını söylüyor. Peki, bu kısa sürede nerede seks yapılır? Yaramazlık yapmak için en sıcak 9 yerin haritasını sizin için hazırladık…

Bir dakika içinde seks yapmak için mekân seçmek zorunda kalsanız ne yaparsınız? Etrafınıza bir  saglik göz atın ve uygun bir yer bulup bulamayacağınızı araştırın.

“Quickie Sex” (Hızlı Seks) adlı kitabında yazar Lisa Sussman seks için birçok yer bulunduğunu, ancak insanların onların farkında olmayacak kadar korkak olduklarını söylüyor. İşin tek sırrı; kimseye yakalanmamak… Hızlı, bir o kadar da ateşli bir  cinsellik seks için önerilerimize göz atın:

Bar tuvaletinde
Uygun bir zaman bulup birlikte tuvalete süzülün. Klozet kapağını kapatın ve sevgilinizi onun üzerine oturtun. Siz de kucağına oturarak bu ateşli ve heyecanlı sevişmenin tadına varın.

Havuz barında
Su, hareketlerinizi daha da ateşli kılacak…

Soyunma odasında
Okulda, öğretmenlerinizden kaçarak köşelerde el ele tutuştuğunuz günleri unuttunuz mu? İşte tıpkı o günlerdeki gibi, soyunma odasını birkaç dakikalığına işgal edin, ancak bu sırada fazla ses çıkarmamaya özen gösterin…

Şezlong üzerinde
Minderli şezlongları tercih ederseniz, dizleriniz yaralanmayacaktır. Siz kalçalarınızla dairesel hareketler yaparken, sevgiliniz ayaklarını kullanarak ileri geri hareket edebilir. Açık hava sizi daha da etkileyecek…

Mutfak tezgâhında
Makarnalarınız haşlanırken, iştahınızın açılması amacıyla tezgâha uzanın ve bir yıldırım seksi deneyin.

Merdivende
Hızlı bir uçuş için merdivende sevgilinizin kucağına, yüz yüze bakmayacağınız şekilde oturun. Öyle bir basamak seçin ki, kol ve ayaklarınızı denge kurmak için kullanabilin.

Suda
Su dolu havuz ya da küvette partneriniz otursun. Siz de yüzünüz ona bakar şekilde kucağına oturun. Kalçalarınızı kaldırarak sizi su üzerine çıkarıp, yeniden daldırmasını isteyin.

Arabada
Ev ortamı sevişmeleriniz için artık banal mi geliyor? Arabaya atlayın ve bir varyasyon deneyin. Uygun bir yere park ettikten sonra, koltukları sekse uygun bir pozisyona getirip, başka türlü bir yolculuk gerçekleştirin.

Duşta
Seks yapmak için en sıcak yerlerden biri de duş. Yalnız dikkat; fazla akrobasi yapmaya kalkmayın, kayıp bir yerlerinizi incitebilirsiniz. Sevgilinizin kafasının altına bir havlu

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,353 saniyede oluşturuldu.