İç çamaşırı alma rehberi…

Günlük yaşantımızda pek ön plana çıkarma fırsatı bulamasalar da hanımlar için iç çamaşırları çok önemlidir. Seksiliklerinin emaresi olmalarının yanında kullanım kolaylığı ve ergonomi gibi nedenlerle de önemli olan iç çamaşırı almak için dikkat edilmesi gerekenleri bu yazımızda bulacaksınız.

Külotlar ve kaşkorseler

Bunlar, seksi ama aynı zamanda derli toplu bir siluet yaratan klasik iç çamaşırlarıdır. Ekstra rahatlık için, yumuşak ipeklerden streç mikrofiber kumaşlara uzanan birçok doku alternatifiniz var. Onları transparan elbise ve bluzların içine giyin, ama vücudunuzu gereğinden fazla sergilememeye dikkat edin.

Dikişsiz sutyen

Bu parçanın vazgeçilmez olmasının bir nedeni var; iyi bir dikişsiz sutyen, vücuda adeta kalıp gibi oturur ve daracık bir tişört ya da süper seksi bir anvelop elbise giyseniz bile asla iz yapmaz. Siyah, ten rengi ve beyaz renklerini alın. Ve unutmayın, insanlara vücut hatlarınızı göstermelisiniz, iç çamaşırınızın girinti çıkıntılarını değil.

Dantel sutyen

Dekoltenizi sergileyeceğiniz zaman mutlaka siyah dantel sutyen giyin. Çünkü hiçbir şey bu ikonik transparan parça kadar baştan çıkarıcı olamaz. Beyaz versiyonu size masum (ama çok da değil) komşu kızı görüntüsü verir. Eğer macera peşindeyseniz daha cesur tonlar seçin ve sutyeninizin kıyafetinizin dekoltesinden bir parça görünmesini sağlayın.

Dikişsiz külot

İç çamaşırları vücudunuzu daha güzel göstermek içindir, tüm dünyanın dikkatini çekmek için değil. Doğru külot vücuda adeta bir eldiven gibi oturur. Rahat, kıvrımları saran ve özgüveninizi artıracak modelleri seçin.

Kalın kenarlı dantel tanga

Evet, biliyoruz (teşhiri seven bazı hemcinslerimiz yüzünden) pek de iyi bir şöhrete sahip değil. Unutmayın, bu parçanın tüm özelliği – yani seksapeli ve iz yapmaması – eğildiğinizde pantolonunuzun bel kısmından göründüğü anda yok olur. Ama doğru giyildiği sürece kesinlikle gerekli bir parça, öyle ki, çoğumuz ondan başka iç çamaşırıyla rahat edemiyor.

Masum iç çamaşırı

New Yorklu sosyetik Amy Larocca, koton çamaşırları tercih ediyor:
“Soğuk ve gri kış günleri için reçetem bellidir; Bol soslu spagetti, pofuduk bir yastık ve düşük belli, yüzde yüz koton bir; Gap külot. Güzel iç çamaşırlarına bayılırım ve bunu ispatlayacak kadar geniş bir koleksiyonum var. Evimden fazla uzak olmayan, bedenimi ve zevklerimi çok iyi bilen, samimi ve cana yakın satış elemanlarına sahip olan La Petite Coquette’e bayılıyorum.

Ayrıca bir sürü Hanky Panky marka düşük belli külotum var. Ama kaç tane g-stringim, streç şortum ve dantel iç çamaşırım olursa olsun, benim için koton külotlann yeri başkadır. Aslında bence kesinlikle mükemmeller. Onların içindeyken kendinizi çok rahat hissediyorsunuz. Derinizi tahriş etmiyor, toplanmıyor ve kıyafetlerin altında fazlalık yapmıyorlar. Kalçanızda gayet gergin duruyorlar ve eğildiğinizde kıyafetinizden görünmeyecek kadar düşük belliler. Ayrıca bir sürü renk seçenekleri var.

Tabii ki sürekli onları giymiyorum. Genellikle spora giderken bence iyi bir spor sutyeni kadar gerekliler, bazen uyurken, bazen de hava yağmurluyken ya da erkek arkadaşım seyahatteyken giyiyorum. Rahat yazlık elbiselerle de, evi temizlerken de kullanılabilirler. Bazen çok sade olmalarının bir bakıma seksi olduğunu düşünmek istiyorum. Ama aslında böyle bir özellikleri yok. Ve bu durum onları daha az sevmeme neden olmuyor.”

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,417 saniyede oluşturuldu.