İç Çamaşırı Kılavuzu…

Kız arkadaşınıı için mükemmel bir parça bulmak istiyorsanız bu kılavuzu kullanın

Daha fazlası görünür

Kadınlar seksi iç çamaşırlarını özel durumlar için saklarlar. Bunu nasıl değiştireceksiniz ve günlük iç çamaşırlarını nasıl daha ilginç hale getirebileceksiniz? İç çamaşırı alma kılavuzu ile kadınların aslında içlerine ne giymek istediklerini öğrenmemizi sağlıyor ve kız arkadaşınızın kişiliğinin seçimlerine nasıl yansıdığını.

seksiHaydi, hepsini çıkar!

Soyunup çıkarmasına izin verin. İlk randevunuz veya düğün geceniz de olsa, Amerika’daki kadınlar seksi ve iyi görünmek isterler. Ne yazık ki, kalçalarımızı kısa erkek fanilası içinde göstermek, çoğu erkeğin hoşuna gitmez. Ama bilin bakalım! Bu dünyadaki hiç kimse Gisele’e benzemez… Gisele bile. Bu yüzden sizi tam bir süper model gibi hissettirecek seksi içi çamaşırlarında oluşan bir karışım hazırladık. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve daha rahat birşeyler giyin.

Tüm gözler onun üzerinde

Şeker pembesi bir satenin içinde isteseniz de istemeseniz de seksi hissedersiniz ve eminiz ki erkek arkadaşınız da bizimle aynı fikirde olacaktır. Ne de olsa, kafasının içinde dans edip duran, fantezisini kurduğu buna benzer görüntülerdir. Bu nedenle neden rüyalarını gerçek yapmıyorsunuz?

“Seksi” bazı kızların aklına deri ve vinili getirse de, diğerleri iç çamaşırına daha geleneksel bir yaklaşımı tercih ederler. Bu yüzden etrafındaki kız gibi kızlara, işte size bir sutyen. Stratejik olarak dantelli seksidir fakat yine de hayallere birşeyler bırakır. Ve, ilave olarak, incilerle müthiş bir uyum sağlar.İç çamaşırlarının kısa siyah elbiseleri

“Siyah” ve “dantel” kelimeleri işin içinde olduğunda iç çamaşırı konusunda nadiren yanılırsınız. Ancak kişiliğinizi soymaktan korkuyorsanız, dinleyin: Bu korse midenizi kapatmakla kalmaz, aynı zamanda bir çift çıkık kalçaya bağlanacak jartiyeri de vardır. Aynı zamanda, takviyeli balinli sutyenler dikkatini tanıştığınız gece neredeyse oraya odaklanmasını sağlayacaktır.Beyaz bir düğün için hoş birgün

Öyle kadınsı ve muhteşem bir büstiyer bulduk ki, tüm yıl boyunca giymek isteyeceksiniz. Bu minik seksi şey sadece gelinler için değildir, yine de daha iyi bir düğün gecesi giysisi seçemezsiniz.

Büstiyeri her durum için veya erkek arkadaşınızın ilgisi televizyondaki maçtan almak için kullanacağınız “büyük silahlar” olarak düşünün. Ve unutmayın ki, o kadar tatlı görünüyor olmanız, yaramaz olamayacağınız anlamına gelmiyor.Bacakları var…

Şeffaf çoraplar artık kadınların dolaplarında bulunmuyor. 90’ların ilk yıllarından beri. Ve ne yazık ki, bu çoraplar olmadan eve gelip, biraz müziği açıp, baştan çıkarır bir şekilde erkek arkadaşınız için başka nasıl striptiz yapabilirsiniz?

Şu denklemi öneriyoruz: Onu eve atın, giysilerini çıkartın, bu çorapları giyin ve bir çift de yüksek, sivri topuklu ayakkabı.

Yenilenme zamanıcorap

Pek çok kadının bastonu vardır ancak çok azı jartiyer kayışına sahiptir. Şimdi gerçekten, kızlar, biri olmadan diğeri olur mu? Karışıma bunu da ilave ederek durumunuzu düzeltin. Seksi bir sutyen ve iç çamaşırı kombinasyonunu aniden olağanüstü, göz kamaştırıcı bir giysiye çevirecektir. Tam da istediğimiz etki işte.
Benimle birlikte olur musun?

Eğer doğal olarak B veya C göğüsleriniz varsa, etki yaratmak için desteklere veya ilavelere ihtiyacınız olmaz. Bu doğal hazinelerden gösterenin en iyi yolu şeffaf seksi ve çok ama çok Fransız şeylerle mümkündür. Voila! Bu siyah bomba etkisi yapan takım yatırım yapmaya değer şeylerden biridir eninde sonunda, sadece sizi nasıl bir sürü tartışmadan alıkoyacağını düşünün.

Esasa dönün

Demek tangalara “popo ipi” ve balinlere “işkence” diyen kızlardansınız. Anlaşılan süslü şeylerle pek aranız yok öyle mi?

Şanslısınız ki, biz sizin için çantanızda bile taşıyabileceğiniz kadar rahat ve seksi bir sutyen bulduk. Dikişsiz, destekli sutyenler ise elbiselerin altında çok güzel duruyor.

Biraz hokkabazlığın zararı yoktur

Ünlüler hokkabazlıktan vazgeçemezler, bizler de. Eğer cinsel çekiciliği olan bir sürünün içine dalacağınız uygun bir yer arıyorsanız, bir çift siyah şeritli erkek şortları ile başlayın. Ünlü tangalar gibi, bu erkek fanilaları pamuk kadar rahattır ancak çenelerinin düşmesine de sebep olur. Emin olun ki fark edilmemeleri mümkün değil.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,438 saniyede oluşturuldu.