İdeal popo için ipuçları…

 

Biliyor musunuz erkeklerin birçoğu için kadının poposu, mükemmel görünümlü göğüslerden çok daha etkileyici. Dolayısıyla bu bölgemizi formda tutmak ya da forma sokmak hepimiz için önemli!

Üç farklı popo formu var; elma popo, armut popo ve düz popo…

Her ne kadar yuvarlaklığı ve formuyla en ideal popo olarak elma lanse edilse de, modanın etkisiyle diğer iki formun da seksi kıvrımlara dönüşmesi mümkün.

Tabii ki, bugünden yarına ideal bir popoya kavuşmak imkansız. Ama hedefe kilitlenip, sıkı ve doğru bir çalışmayla, aşağı yukarı altı hafta içinde ilk olumlu sonuçlara ulaşabilirsiniz.

İdeal popo için ipuçları

– Hareket edin, en azından haftada beş-altı kez.

– Asansör değil mutlaka merdiven kullanın.

– Yürüyüş, egzersiz ve bisiklet yaz kalça estetiği için en ideal sporlar.

– Spor salonlarının karın-bacak-popo pilates kurslarına katılın. Yoganın da kasları güçlendirir ve dokuları gerginleştirici etkisi vardır.

– Evde spor salonunda öğrendiğiniz popo kaslarını güçlendirici tek bir harekete odaklanın. Günde 15 dakika yeterli olacaktır.

Kalça pedli çamaşır

Eğer spor salonlarındaki egzersizleri çok ağır buluyor ve kendinizi o kadar güçlü hissetmiyorsanız o zaman seksi bir popoya sahip olmak için iki özel fırsatınız daha var: Ya poponuzu daha belirgin gösterecek kalça pedli çamaşırlar kullanabilir ya da iyi düşünüp, estetik yaptırabilirsiniz.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,536 saniyede oluşturuldu.