İleri seviye öpüşme dersi alır mıydınız?

  • İleri seviye öpüşme dersi alır mıydınız?

Kadın-erkek arasındaki cinsel çekimin ilk somut kanıtı öpüşme ise, en iyi şekilde öpüşme tekniklerini de bilip yeri geldiğinde hazırlıklı olmak da fayda var!

Hayatındaki erkekle her tutkuyu yaşadın ve tüm seks pozisyonlarını denedin diye bu sana ön sevişmeyi es geçme hakkı vermez; ilişki İleri seviye öpüşme dersi alır mıydınız?ciddileştikçe, ön sevişmeye ayrılan zaman giderek azalır ve çiftler eskisi gibi tutkuyla öpüşmeyi unutmaya başlar.

  • BİLİMSEL GERÇEKLER…

Albany Üniversitesi’nden Psikoloji Profesörü Gordon Gallup, insanoğlunun öpüşmeyi karşı cinsin uygunluğunu test etmek için icat ettiğini öne sürüyor. Öpüşme esnasında karşı cinsin sağlık ve hormonal durumu hakkında bilgi sahibi olabiliyorsun: “Ne var ki eşini seçtiğin zaman öpüşmeyi kesebiliyorsun çünkü bireyler artık birbirinin DNA’sını özümseme gereği hissetmiyor.”

Seviştiğin erkeğin bay doğru olduğuna karar versen bile, seks hayatını canlı tutmak adına öpüşmeye devam etsen iyi olur. New Jersey’deki Rutgers Üniversitesi’nden araştırmacı Profesör Helen Fisher, tükürüğün içindeki testosteron hormonunun arzuyu tetiklediğini söylüyor: “Ne kadar çok öpüşürsen o kadar arzulu olacaksın, böylece seks esnasında daha çok zevk alacaksın!”.
Hayal gücünü kullan!

Dört dudak ve iki dilin söz konusu olduğu sihirli bir anda yaratıcı olmalısın! ‘The Art of Kissing’ kitabının yazarı William Cane, “lip-o-suction” adını verdiği bir teknikten bahsediyor.

Sen onun üst dudağını hafifçe öperken, o da senin alt dudağını emmeli. Sonra yerleri değiştirin. O hemen dilini ağzına sokmak isteyecektir ama buna henüz izin verme. İyice heyecanlanmasını sağla… Ardından dilini onun dişlerinde, diş etlerinde ve iç yanaklarında gezdir. Sert diş minesi ve yumuşak, nemli ağız arasındaki doku farkı duyuları uyaracaktır.

  • Çilek kokan öpüşler…İleri seviye öpüşme dersi alır mıydınız?

9,5 Hafta filminde Kim Basinger’ı çilekle besleyen Mickey Rourke, ne yaptığını iyi biliyordu. ‘The Ultimate Compatibility Quiz’ kitabının yazarı Doktor Krista Bloom, öpüşmeden evvel birer tane çilek yemen gerektiğini söylüyor. Çilek dildeki tat alma duyusunu uyarır, böylece öpüşürken tat alma duyusu iyice yükselir.

  • Daha da uyarılmak lazım!

Öpüşmeden evvel nane aromalı dudak parlatıcısı sürersen dokunma, tat alma ve koku duyularını uyarırsın. Seksolog Ava Cadell, mentolün sinir alıcılarını harekete geçirdiğini ve dudaklardan cinsel organlara doğru uyanan bir his gönderdiğini söylüyor.

Bir yudum şampanya ya da köpüklü şarap içerek de aynı hissi yakalayabilirsin. Köpükler ağzının içini gıdıklayıp uyaracak ve sonra da kaybolacak. Mentol, hassas cinsel organların kızarmasına neden olabilir.

  • Sert kadın…

Azıcık şiddet sıradan bir öpücüğü bambaşka boyutlara taşıyabilir. ‘Ride’Em Cowgirl: Sex Position Secrets for Better Bucking’ kitabının yazarı Sadie Allison, öpüşürken vücudun salgıladığı endorfinlerin seni daha da uyarıp doğal ağrı kesici görevi gördüğünü söylüyor: “Ayrıca vücuda sertçe dokununca erojen bölgelere daha çok kan gitmesini sağlayıp alıcı sinirleri daha hassas kılarsın.

Elini onun boynuna dolayıp kendine doğru çekerken göz temasını kesme. Dudaklar buluşunca yavaşça vahşileşirsen, tutku doruk noktasına ulaşacaktır!”. Allison, dolaylı yoldan biraz dominant olmanı da öneriyor: “Gücünü zekice kullanmalısın. Dişlerinle onun alt dudağını hafifçe ısır, parmaklarını boynuna geçir ve onu öperken saçını çek.”…

  • Alevi iyice canlandır!

Cadell, en erotik öpüşme tecrübesi için “yüz birleşmesi” ismini verdiği tekniği kullanmanı öneriyor. Bu öpüşme şeklinde, dil ve ağız, seks yapan iki insanı taklit ediyor adeta: “Önce diller birbirine sürtünsün, sonra birbirinin ağzına girip çıksın, aynen seks yapar gibi… Dudaklarını onun diline dolayıp tutkuyla emerken, sanki oral seks yaptığını hayal et…”.

Bu noktadan sonrası artık senin hayal gücüne kalıyor…

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 163 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,332 saniyede oluşturuldu.