İlişkinizi güçlendirin…

İlişkinizi güçlendirin…

İlişkinizin daha kalıcı olması için tavsiyelerimize kulak verin…

Adrenalin patlaması!

Adrenalin ilişkide afrodizyak etkisi sağlar. Özellikle uzun bir ilişkiniz varsa ve şu aralar sıkıntı yaşıyorsanız adrenalin ile duyguların yeniden ortaya çıkacağı ve İlişkinizi güçlendirin...ilişkinizi yeniden canlandırabileceğiniz aklınızdan çıkmasın.

Seksi mesajlar!

Sevgiliniz ile gün içinde ayrı olduğunuz zamanlarda ona seksi mesajlar gönderin. Bu mesajlar ilişkinize eğlence katabilir. Bunun yanında sevgilinizin duygularını da kışkırtabilir.
Karşılıklı konuşun!

İlişkinizde erkek arkadaşınız ile gerçekten iletişim içinde misiniz? Gün içinde neler paylaştığınızı düşünün. Konuşmalarınızı neler şekillendiriyor? Karşılıklı gerçekten konuşarak vakit geçiriyor musunuz? Belki de hala onun hakkında bilmediğiniz şeyler var. Hem kendi duygularınızı dilediğinizce anlatın hem de onunla her konudan konuşun.

Teşekkür edin!

İlişki içinde birbirine sevgi sözcükleri kullanmak kadar nezaket sözcükleri kullanmak da önem taşımaktadır. Birbiriniz için yaptığınız jestlere teşekkür ile karşılık verin.
Göz kontağı kurun!

Seks yaparken aklınıza başka şeyler mi geliyor? Seks esnasında göz kontağı kurmak aranızdaki bağın gelişmesine sebep olacaktır ve o anı, ondan başka hiçbir şeyle yaşamayacaksınızdır.

Yeni riskler alın!

Cinsel yaşamınızı farklılaştırmak için birbirinize sürprizler hazırlayın. Belki de bunu siz başlatmalısınız? Bunun için yaratıcılığınızı kullanın ve kendinize güvenin.

Tatillerinizi birlikte değerlendirin!

İş harici zamanlarınızda beraber plan yapın ve bunu uygulamaya geçirin. Beraber koşuya gidin, yürüyüşe gidin, piknik yapmak için bilinmedik yerler araştırın…

İlişkiniz konusunda sıkıntılarınız varsa birkaç öneri ile eski yakınlığınızı yakalayabilir, ilişkinizi daha da güçlü hale getirebilirsiniz.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 167 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,555 saniyede oluşturuldu.