İlişkiyi sürdürmenin geleneksel yolları…

İlişkiyi sürdürmenin geleneksel yolları…

Kadın ve erkek ilişkilerinde belkide büyüklerinizden sıklıkla duyduğunuz tavsiyelerin, yapılan araştırmalarda haklılık payının oldukça yüksek olduğunu biliyor muydunuz?

Evlenmeden beraber yaşamaya başlama!

Bir erkekle evlenmeden aynı eve yerleşirsen, sana evlenme teklifi etmekte tereddüt edecek ve seks hayatı daha az tatmin edici olacak. New Yorklu Psikoterapist Robi Ludwig, aynı evde yaşamaya başlamadan evvel en azından nişanlanmış olman gerektiğini söylüyor.
İlişkiyi sürdürmenin geleneksel yolları...Komşunun tavuğu, komşuya kaz görünürmüş…

Perfectmatch.com sitesinin İlişki Uzmanı Pepper Schwartz, birçok çiftin ilişkisini başkalarıyla kıyasladığını söylüyor. Herkesin kendine göre problemi var. Sadece bazı çiftler bunu daha iyi saklıyor.
İlişkiyi sürdürmenin geleneksel yolları...İlk geceden seks yapma!

Seks Danışmanı yazar Yvonne Fulbright, yeni tanışan bir çiftin hemen yatağa girmesini tasvip etmiyor. Bazı erkekler ilk geceden yattıkları kızla ciddi bir ilişki yaşamak istemiyor. Eğer bir erkek seni gerçekten istiyorsa bekleyecektir.
İlişkiyi sürdürmenin geleneksel yolları...Zaman geçtikçe seks daha güzel oluyor…

Fulbright, birbirinin vücudunu gitgide daha yakından tanıyan çiftlerin daha keyifli seks yaptığını söylüyor. Ayrıca ilişkinin sıkıcı olduğunu kimse iddia edemez. Alışkanlık daha derin bağlar ve samimiyet yaratacaktır. Böylece çiftin tatmin seviyesi yükselir.
İlişkiyi sürdürmenin geleneksel yolları...

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 167 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,519 saniyede oluşturuldu.