İlk Randevunuzda Sizi Beğendi Mi?

ilk-bulusmaİlk buluşma bir ilişki için mihenk taşıdır. Peki ilk randevunuzda sizi beğenip beğenmediğini nasıl anlarsınız? İlk günün başarısını gösteren işaretler…

Bu noktaya gelebilmek için tüm zor şeyleri yaptınız: İlk randevu için karşınızdakini başarıyla kandırdıktan sonra, muhteşem gece için sahneyi hazırladınız ve güzel bir restoran seçtiniz, nazik davranışlarda bulundunuz ve onu tam alacağınızı söylediğiniz yerden aldınız. Şimdi kendinizi randevunun ortasında buldunuz ve ilk randevudan başarı işaretleri istiyorsunuz.
Sizinle ilgili ne düşündüğünü ve en önemlisi, kısa bir süre sonra sizi nasıl bir aksiyon bekliyor merak ediyorsunuz. Aşağıdakiler bir ilk randevuda başarının işaretlerini gösteren bir liste bulacaksınız. Bu liste genellikle gördüğü şeyden hoşlandığı anlamına gelir. Randevunun canlılığını sürdürmek için onun işaretlerine nasıl cevap vermeniz gerektiği konusunda size birkaç tavsiye vermeyi de uygun görüyoruz. Gecenin ilerleyen zamanlarında dünyayı sallayacak bir orgazma kadar sırada bekleyin.

Sizinle ilgili çok fazla soru soruyor

Kadınlar bir randevuda eğer sorular sorarsa bu kesinlikle bir ilk buluşma başarısıdır çünkü bu genellikle sizinle ilgilendiği anlamına gelmektedir. Eğer arka arkaya soru yağmuruna tutuyorsa özellikle aileniz ve işiniz ile ilgili sizinle ilgili daha çok şey bilmek istediğindendir ve muhtemelen o dakikada sizinle bir ilişki yaşamanın nasıl olacağını bile düşünüyor olabilir.

Cevabınız: Bunu, en büyük korkularınızı açığa çıkardığınız ve gözyaşlarına boğulacağınız bir olaya çevirmeyin. Yapmanız gereken, yine de, nazikçe durumu çevirmek ve sizin de onun hayatıyla ilgilendiğinizi göstermek.

Aramalarınızı görmezden geliyor

Esas olarak, bir kız cep telefonu ile ilgilenmediğinde, bu gecenin kalanı için sizden başka kimseyle ilgilenmiyor demektir ki bu ilk randevu başarı işareti işe yaradıkça harika bir göstergedir. Çok az insan bu kadar bencil olmayan ve düşünceli bir şekilde davranır. Bu durumda siz de onu etkileyebildiğinizi farz edebilirsiniz.

Cevabınız: Aynısını yapın önünüzdeki iki saat için onu evreninizin merkezi yapın; kesinlikle ilginizden memnun olacak ve bunun için belki sonra size ödül bile verecektir. Tabii ki, telefonunuzu tamamen unutmanız gerekmiyor; titreşime alın ve sesini duyduğunuzda önemli bir aramayı kaçırıp kaçırmadığınızı kontrol etmek için banyoya gidin.

Bir tur daha istiyor

Eğer çıktığınız kişi bir tur daha içki istiyorsa, bu her zaman onun rahat olduğunu ve bazı yasaklarını sizinle delmekten rahatsızlık duymayacağını gösteren bir işarettir eğer bu bir ilk randevu başarısının habercisi değilse, ne olduğunu biz bilmiyoruz. Ama yine de, müsamahasını , özellikle sizinle birlikte bir gece geçirmekten dolayı öyle çok sıkılmış ve yaşadığı acıyı dindirmek gibi başka sebeplerden içki içen bir kızınki ile karıştırmayın.

Cevabınız: İçkinizi için ve keyif almaya bakın. İyi şeyler yabancılar birlikte sarhoş olduğunda olur özellikle de ilk buluşmalarda. Bu güzel bir bağlılığın başlangıcı olabilir.

Fiziksel temasta bulunuyor

Fiziksel temas iyidir fakat kasıtlı ve uzun süren temas daha iyidir ve konu bizler olunca işi bitirir. Eğer tuvalete giderken omzunuza dokunursa veya bir şaka yaptıktan sonra bacak aranıza sürtünürse kendinize haklı bir beşlik verin. Bunlar vücudunun sizinki ile uyumlu olduğunu ve önünüze iyi şeylerin çıkacağını gösteren ilk buluşma başarısı işaretleridir.

Cevabınız: Ona biraz arka çıkın ve sizin de fiziksel temastan hoşlandığınızı ve onunla özellikle biraz daha ilgili olduğunuzu gösterin. Abartmamaya da dikkat etmelisiniz, çünkü boğucu biri olduğunuz izlenimi yaratmak istemezsiniz.

Vücut dili size ayna tutar

Bu tuhaf bir bilinçaltı çiftleşme ayinidir fakat biz insanlar arzularımızın objelerini taklit etmekten hoşlanırız. Eğer ayak ucunuzu hafifçe vurur, içkinizden bir yudum alır veya sandalyenizde arkanıza yaslanırsanız ve karşınızdaki de aynısını yaparsa, sizinle aynı şekilde düşünüyor ve romantik bir bağ çoktan kurulmuş demektir. Bunu test etmek için bir tavuk gibi gıdaklamanıza gerek yok, sadece ilk buluşmada başarı işareti olarak neye bakacağınızı unutmayın.

Cevabınız: Vücudunuzun yerine ve karşınızdaki kişinin buna karşılık vücut diline özellikle önem göstermeye devam edin. Açık ve onunla yüz yüze kalın (asla kollarınızı birleştirmeyin) ve vücudunuzun (birkaç saatliğine) sığınacak ılık ve güvenli bir yer olduğu izlenimini verin.

Nerede yaşadığınızı bilmek istiyor

Tekrar, burada geleceği düşünüyor çünkü ikinizin birlikte daha fazla vakit geçirmesi nasıl olur diye hayal ediyor. Belki bir sonraki buluşmayla ilgileniyor veya belki de ertesi sabah dairenizden kendi evine yolculuğun nasıl olacağının planını yapıyor.

Cevabınız: Temeli hazırlayın. Ona evde eğlenmeyi sevdiğinizi ve ileride birgün uğramasını söyleyin. Belki bir sonraki sefer birlikte DVD seyredersiniz? Gecenin sonunda, eğer hala herşey yolundaysa, işte o zaman bir gezintiyi önerebilirsiniz.

Zamana bağlı işaretler

Peki, ilk buluşma başarısı işaretlerinin bir kızı aşk çemberinize almanızı sağlayacağı konusundaki önerilerimizde biraz fazla tutkun olmuş olabiliriz fakat yine de bu tamamen olasılıklar dünyasının dışında değildir. Bir bütün olarak ele alındığında, çıktığınız gece karşınızdaki kişi bu özelliklerden birini gösterirse, bunu herşeyi düzgün yaptığınızı gösteren bir işaret olarak kabul edin ve devam edin– ne daha çok, ne daha az. Ve, açıkçası, kadınları çözmek o kadar da zor değildir. O zaman bahsettiğimiz tüm noktalara parmak basarsanız, muhtemelen eve randevunuzla birlikte dönersiniz.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 164 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,515 saniyede oluşturuldu.