İnce ve parlak çoraplar …

  • Bacaklarda renk şöleni

Külotlu çoraplar gerçek bir aksesuar olarak karşımıza çıkıyor bu sezon. Etekler, şortlar, hatta uzun gömleklerin altında rengarenk bacaklarımız çok eğlenceli görünecek…

 

  • Canlı renkler

Bu çorapların en önemli özellikleri kalın olmaları ve teni göstermemeleri. En çok tercih edilen renkler pembe, fuşya, yeşil ve elektrik mavisi. женщин, носящих красочный носкиÖzellikle genç kızlar her türlü giysilerini bu renkli çoraplarla tamamlayacaklar. Bunun yanı sıra abiye elbiselere gösteriş katmak ve daha sofistike bir tarz yaratmak için de iedal bir seçim. Koyu renk elbiselerin altına giyeceğiniz koyu renk çoraplar gizemli bir feminenlik de katacak.

İnce ve parlak çoraplar

Yıllardır vazgeçemediğimiz klasiklerden biri olan ince ve parlak çoraplara bu yıl onlarca renk ekleniyor. Daha önce görmediğimiz birçok renk, çoraplarda hayat buluyor. Üstelik bu kadınlar için çok büyük bir fırsat. İş yerinde ve sosyal hayatımızda yeterince yansıtmaya imkan bulamadığımız içimizdeki canlılığı, çoraplar sayesinde dışa vurabileceğiz.

 

  • İnce taytlar

Bileklere kadar inen incecik taytlar, çorap gibi kullanılabiliyor. Mini etekler ve topuklu ayakkabılarla kombinlediğinizde oldukça marjinal bir görüntü sergilemeniz kaçınılmaz!

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 167 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,483 saniyede oluşturuldu.