İnternette Gündelik Seks Partneri…

Hiçbir bağ olmadan sadece cinsel anlamda bir partner arayışı anlayışı günümüzde oldukça çoğaldı. Gerçek bir ilişkinin yerini internet aldı, görünüşünüz nasıl olursa olsun birilerine ulaşma olasılığını hayatımıza soktu.

internet-seksİnsanlar artık online etkileyicilik ve kendini pazarlama yöntemlerini öğrenmeye başladı. İnternet ise gündelik, hızlı ve uzun soluklu olmayan seks partnerleri vaad etmeye başladı. Sosyal arkadaşlık siteleri ve internette interaktifliğin üst sınıra dayanmasına yol açtı. Peki bu tip bir ilişkiyi internetten nasıl bulursunuz?

Bir kimlik oluştur

Kadınlar etraflarında etkileyici, komik, akıllı ve inginç kişilikler görmek istiyor. Bu anlamda en büyük etkiyi yaratacak 30 saniyelik bir göz gezdirmeyle profilinizi beğenebilmesi olacaktır. Ve uygun fotoğraf seçimleri çok büyük etki yaratacaktır. İkinci bir şansı bulamayabilirsiniz o yüzden iyi hazırlanın.

Online ol

Çeşitli sosyal içerikli sitelerde insanlar yeni kişilerle tanışmak için bekliyor. İşte bu büyük kitle sizin hedefiniz. İlk adım olarak birkaç siteye üye olun ve oradaki profillerinizi oldukça güzel ve planlı düzenleyin.

Sohbet et

Teorik olarak çaldığınız 10 kapıdan biri açılacaktır yani yolladığınız onca e-posta ve mesaja elbet bir kadın cevap verecek. Ayrıca her açık kapıya girerek direk olayların gelişmesini beklemeyin. Tüm çekiciliğinizi ve gizeminizi saklayın ve en can alıcı zamanda vurun, çünkü bu tip ilişkilerde birbirinizin sevdiği renkleri, yemekleri veya hayvanları bilmeniz gerekmez.

Buluş

Doğru zamanı kolladıktan sonra bir sonraki aşama için ikinizinde uyum sağlayabileceği, ortak seveceğiniz bir yerde buluşmanızda yarar var. Ve gerisi size kalmış sanal gerçek oldu…

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,621 saniyede oluşturuldu.