Kadınlar İçin İyi Seks Nedir?

atesli-kizlarBirçok erkek tarihler boyunca kadınlar için iyi seksin ne anlama geldiğini çözmeye çalışmışdır. Bir aşk uzmanı Don Juan’a dönüşmeden önce erkeklerin bilmesi gereken her kadının farklı bir seks anlayışı olduğu gerçeği.

Bunun en iyi cevabını almak için ise farklı tipteki kadınlara “sizin için iyi seks ne demektir’ diye sorduk.

İşte size birkaç örnek:

“Bana biraz şömine biraz kırmızı şarap, çikolatalı sufle ve rahat bir yer verin gerisi kendiliğinden zaten gelecektir. Cinsel ilişki öncesi yaşanan güzel zaman mutlaka ilişkiyide iyi yönde etkileyecektir.”

– Begüm, 26, şef aşçı

“Benim için bir erkek sonuna kadar centilmen olmalıdır. Sağlam ve centilmen aynı zamanda olmalıdır. Bana kadın olduğumu hissetirecek bir erkek olması lazım.”

– Tuğçe, 28, sanatçı

“Ön sevişme. İyi bir seks için ilişkiden önce iyi bir ön sevişme gerekli bence. Karşımdaki erkek duyularımın hepsini baştan çıkarmalı. Kulağıma fısıldayarak birşeyler söylemeli, boynumdan öpmeli, parmaklarıyla bana masaj yapmalı. Aceleci olmamalı.
“Herşey duruma bağlı bence bazen hızlı yaşanan bir ilişki bazen ise herşeyin yavaştan alındığı bir ilişki bana göre uygun olanı.”

– Yasemin, 29, aktris

“Erkek arkadaşım önce bana biraz yakın davranıp sonra kendini çekmesi öyle davranması ilişki öncesi beni heyecanlandırıyor. Vücudumu öpmesi hoşuma gider.

– Pervin, 20, öğrenci

“En iyi ilişki bence hiç beklenilmediği anda yaşanılanıdır. Düşünmedik bir anda gelişen olaylar heyecanın oldukça yüksek olmasına yol açıyor. Çarşaf sererken veya boya yaparken başlayan ilişkiler gibi…”

– Gizem, 32, iç mimar seks3“Karşımdaki erkek beni zorlamamalı, ilişkiyi ağırdan almalı. İlişki yaşanılacak yer rahat olmalı. Şartlar oluşunca hem rahat hem de sınırsız bir ilişki yaşanabilir.”

– Jülide, 26, anaokulu öğretmeni

“İyi bir cinsel ilişki için karşınızdaki ile kimyanızın uyması gerekli. Kimya, ten uyumu olunca heyecanlı bir duruma geliyor.”

– Rana, 23, mağaza satış görevlisi

SON MAKALELER
Dünyada Lezbiyen Kent ÇılgınlığıO An Kim Nerede Sevişiyor ÖğrenAdam Kaçırma Ve Fidye Sigortası2012 İle İlgili Bilmediğiniz 5 ŞeyHaftanın FilmleriAngelina Jolie Gibi Bir Kadın Aldatılır Mı?10 Romantik Gece Önerisi
“Gecenin köründe erkeğim beni öpmeye ve fısıldayarak bana iltifat etmeye başlayınca sanki bir rüyadaymışım gibi oluyor. Uyanmak istemediğim bir rüya ise oldukça güzel.”

– Irmak, 34, hostes

“Erkek arkadaşıma sabahlığımla yemek yapmayı çok seviyorum. Mutlu yaşanılan dakikalar ardı ardına geliyor.”

– Jale, 30, sigortacı

“Eğer bir cinsel ilişkiden sonra başım dönüyorsa işte o iyi demektir.”

– Suzan, 35, evhanımı

seks22“Sınırların olmadığı seks en iyisidir”

– Hande, 28, reklamcı

“Birazcık yaratıcı olmak en iyisi. Roller yapıp küçük sürprizler beni etkiler”

– Selma, 36, bankacı

Farklı dokunuşlar ve tarzlar
Farklı kişilerin görüşlerinden de anlaşılacağı gibi her kadının iyi seks anlayışı bambaşka. Peki nasıl orta yolu buluruz diyorsanız? Cinsel ilşkiniz hakkında karşınızdaki ile konuşmak gerek istekleri ve sevdiklerini anlayabilmek çok önemli olacaktır.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 164 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,343 saniyede oluşturuldu.