Kadınlar Neden Gay Erkekleri Sever?

Son 5-10 yıldır televizyonlarda, filmlerde ve medyada kadınların ideal bir erkek gay arkadaşı olma fikri ortaya atılıyor.

Sex and the City dizisinde bir kadının muhakkak kesin suretle bir gay arkadaşı olması kuralı var mesela. Belkide medyada abartıldığı kadar gerçek hayatta bu kural o kadar da yaygın olmayabilir ama birazdoğruluk payı da var. Bizim gözlemlerimize göre ise kadınlar gay erkekleri sever.

Peki gay erkekleri kadınların gözünde değerli kılan özellikler neler?

Evet kadınları can kulağıyla dinliyorlar, giyim kuşamlarına ve temizliklerine özen gösteriyorlar ama asıl neden ne?

Şimdi size vereceğimiz tüyolarla gay arkadaşın yerine sizi tercih etmesi gerektiğini anlayacak.

Erkek kıyafetleri

Çoğu gay erkek modayı çok yakından takip eder ve stil sahibidir.Bir heteroseksüel erkeği giyim yönünden çoğu zaman sollamaktadır. Bu da kadınların gay erkekleri sevmelerinde ufakta olsa bir rol oynar.

Şimdi kendi kendinize sorun kalabalık bir ortama girdiğinizde üzerinizdeki kıyafet yüzünden tüm gözleri üzerinize hiç çektiniz mi? Eğer cevabınız hayır ise dolabınızı tekrardan ele alıp biraz modayı takip etmenizde yarar var. Eğer bir kadın haftada 2 kez kıyafetinizi eleştiriyorsa o dolabı yok etmenin tam zamanıdır.

Fiziksel görünüş

Görünüş çoğu insan için en önemli özelliklerden biri olma durumunu halen koruyor. Gay erkekler genelde fiziksel görünüşlerine ve kilolarına çok dikkat eder. Onlarla rekabet etmek için gerçekten sıkı çalışmanız gerekecek. En iyisi siz vakit kaybetmeden spor salonuna yazılın onu yapamıyorsanız evde mutlaka çalışın.
Hassaslık

2008’de Ulusal Bilim Akademisi tarafından yapılan bir araştırmaya göre gay erkeklerle kadınlarının beyinlerinin benzer tarzda çalıştığı kanıtlandı. İki tarafta simetrik yapıda çalışır. Heteroseksüel erkeklerin ise asimetrik olarak çalışır. Bu sebepten dolayı gay erkekler kadınları daha iyi anlayabilmekte ve dünyaya onlar gibi bakabilmektedirler.

Bu konuyu çözmek için karşınızdaki kadının gay arkadaşıyla hangi konuları paylaştığına ve konuştuklarına dikkat edin. Karşı tarafı anlamak için göstereceğiniz çabalar en azından sonuç verebilme olasılığına sahiptir. Beyinler farklı çalışıyor diye bir kadını anlayamayacağımız anlamına gelmemeli.

Sadakat

Kadınlar gay erkekleri niçin sever? Çünkü gay arkadaşları bir başka kadın için onları asla terketmez. Bir erkek ise bir kadını yüzlerce kez diğer bir kadın için terkedebilir. BU olayı çözmek için ufak hareketlerle başlayın mesela: Kız arkadaşınızlar sokakta giderken çok seksi ikiz kız gördüğünüzde bakmamaya gayret edin.

Eğlence

Gay arkadaşlar kadınlar için her zaman komik ve eğlenceli gelmektedir. Herhangi bir ortama girdiklerinde dansedebilmeleri, kadınlarla seks hakkında konuşabilmeleri ve dedikodu yapabilmeleri onları eğlenceli kılar. Kadınlarda bu rahatlığı her zaman sever.

Ne öğrendik?

Birçok yönden gay arkadaşlar sizi geçmiş olabilir ama unutmayın kadınlar her zaman heteroseksüel erkeklere ihtiyaç duyarlar sadece onların dertlerine biraz ortak olup, eğlenmeyi ve giyinmeyi bilen ve rahat bir insan olursanız inanın bu savaşı kazanırsınız. Çekicilik daima sizde!

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,545 saniyede oluşturuldu.