Kadınlara seksi gelen kokular…

Kadınlara seksi gelen kokular…

Araştırmalara göre kadınların erkeklerde en çok dikkat ettiği özelliklerden biri koku! Ve kadınların arzularını uyandırıp, o kokuyu süren erkeğin çekiciliğini arttıran bazı parfümler var. O kokuların hangileri olduğunu biliyor musunuz?

Afrodizyak etkileri

Paçuli son yılların gözde kokularından biri. Paçuli uzmanlara göre hem afrodizyak etkisi içeren bir koku hem de çok güzel. Kadınlara seksi gelen kokular...Paçuli fiziksel enerjiyi arttırıyor ve beyine olumlu mesajlar veriyor. Paçuli içeren parfüm: Hugo Boss Bottled No.6! Bu parfümün notalarında Paçuli, meşe yosunu, sedir, bergamot, kehribar ve misk bulunuyor.
Vanilya kokusu

Çikolata gibi tatlı ve davetkâr olan vanilya kadınlar tarafından çok beğeniliyor. Erkekte ve kadında cinselliği arttıran bu kokular parfümlerde kullanıldığında da olumlu etki bırakıyor. Vanilya özü içeren parfümler: Jean Paul Gaultier Le Male!
Misk

Misk aslında çoğu kişi tarafından çok “erkek kokusu” olarak algılanır. Fakat bu koku kadınlara çok seksi gelir. Yani misk kokulu erkek parfümleri de kadınların favorileri arasında. Örnek verecek olursak: Tom Ford Noir.
Karabiber kokusu

Karabiber tazeliği sayesinde enerji verici ve uyarıcı bir etkiye sahiptir. Enerjik ve canlı erkekleri seven kadınlar genellikle bu kokulardan hoşlanıyor. Burberry The Beat For Men parfümünde bu kokuyu bulabilirsiniz.
Ylang Ylang!

Ylang Ylang, birçok insanın içini kıpır kıpır yapan bir etkiye sahip. Kadınların etkilendiği parfümler arasında ylang ylang özleri içeren parfümler de bulunuyor. Bu özü koklamak için Cerruti 1881 Pour Homme’u deneyebilirsiniz.
Yasemin kokusu

Yaseminin hafif ve narin kokusu, kadınların çok hoşuna gidiyor. Kadınları baştan çıkaracak kokular arasında olan yasemin aynı zamanda kadınlara cesaret veren bir koku. Yeteri kadar çaba göstermeye hazır ve duyarlı bir erkekseniz yasemin kokusunu mutlaka denemelisiniz. Örnek: Yves Saint Laurent Jazz.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 131 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,427 saniyede oluşturuldu.