Kadınların en seksi şeyleri…

Biz kadınlar aslında başlı başına etkileyici ve mükemmel varlıklarızdır. Fakat, bu mükemmeliyetimizi biraz daha gözler önüne sermemizde fayda var diyor ve sizlere kadınların sahip olduğu seksi şeyleri açıklıyoruz.
Koku
Kokunuz bir erkeğin başını döndüren şey olabilir. Sevgiliniz kokunuza bayılıyorsa, vedalaşırken sizi biraz daha koklamasına izin verin.
Dudaklar
Koyu kırmızı ruj dolgun dudaklarınızı daha arzulanır bir hale getirebilir. Erkekler için ilk öpücük çok önemlidir. Onu unutamayacağı şekilde tutkulu bir şekilde öpün.
Tırnaklar
Erkekler tırnakları cadılıkla özdeşleştirseler de seks sırasında tırnaklarınızı sırtında gezdirmenizden büyük zevk alırlar.
Köprücük kemiği
Yanlış okumadınız, köprücük kemiği bölgeniz bazı erkekler için en seksi yeriniz olabilir.
Gözler
Seksi bakan gözlere hiçbir erkek karşı koyamaz. Dumanlı göz makyajı ya da pırıltılı göz farı ile seksi bakışlara sahip olabilirsiniz. Siyah maskara, ince ve düzgün sürülmüş eye-liner ile gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Makyajınızın geri kalanı için uygulayacağınız pembe allık ve gülkurusu dudaklar size doğal bir görünüm verebilir.
Boyun
Kuşkusuz erkekleri en çok tahrik eden bölge boyun.. Uzun boyunlu, saçları sırtına dökülmüş bir kadından daha seksi ne olabilir.
Kulak memeleri
Yumuşak ve hassas.. Erkekler buna bayılıyor.
Saçlar
Dağınık saçlar ya da dağınık topuz erkekleri en cezbeden haller.
Göğüsler
Çoğu erkek için tartışmasız kadınların en dikkat çekici ve seksi özelliği göğüslerdir.
Ten
Yumuşak bir ten her erkeği etkiler, sıcaklığınızı hissettirir. Pürüzsüz ve temiz bir vücuttan daha seksi ne olabilir ki?

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 130 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,462 saniyede oluşturuldu.