Kadınların Erkeklerde En Çok Aradığı Özellikler

kadin-erkekKadınların her zaman için erkeklerde aradıkları ve vazgeçemedikleri özellikler vardır. İşte size en önemli aranan özellikler!

Erkekler genellikle kadınların bir erkekte hangi özelliklere önem verdiğini bilmek isterler. Kadınların devamlı erkeklerde görmediği bazı özellikler vardır ve bunları gördüklerindeyse onlara çok değer verirler.

Tüm kadınların farklı olduğun biliyoruz, ancak kadınların önem verdikleri bazı özellikler evrenseldir. Bu nedenle, bunları aklınızın bir köşesinde tutun ve onları büyüleyici ve etkileyici davranışlarınızla şaşırtın.

Yemek Yapmak

Yemek yapabilen bir erkek bir kadın için çok şey ifade eder. Öncelikle bu, iyi beslenmek için her zaman kadının yemek yapmasına gerek kalmayacağı anlamına gelir. İkinci olarak, birlikte iyi vakit geçirebilmek amacıyla ikinize birşeyler hazırlamak için zaman harcamaya istekli olduğunuz anlamına gelir. Ama en önemlisi, kadınlar hakkındaki modası geçmiş fikirleri ve onun mutfağa olan gerekli yakınlığını bir kenara bırakmaya istekli olduğunuz anlamında gelir. Hangisine daha çok değer verirse versin, mutfakta sahip olduğunuz herhangi bir yetenek hiç şüphe yoktur ki onu etkileyecektir.

Coşkunluk

Erkekler sakini oynamayı severler. Bu yüzden bir erkek hayatındaki birşeyle ilgili gerçekten heyecanlanıyorsa, kadınlar bu tip saf duyguları çekici bulurlar. Herşeyden çok, eğer kendi hatunu için heyecanlanıyorsa bu çok eğlencelidir. Bir erkeğin Bay Sakin kişiliğinden sıyrılması güven ve yakınlık ifadesidir ve bazen bir erkeğin ortaya çıkarmak isteyeceği birden fazla görüntüsü olabilir. Bu nedenle, eğlenmenize bakın ve bir olay veya yaklaşan bir organizasyon için biraz hevesli olun.

Eğer hatununuzu gerçekten heyecanlandırmak istiyorsanız, onunla ilgili duygularınıza hakim olamadığınızı söyleyin. Arayacağınızı söylediğinizden daha erken arayın, bazı yerlere beraber gitmeyi teklif edin, veya sadece onun etrafında olmaktan heyecan duyun. Sadece yapışkanlık ile hayranlık arasındaki ince çizgiyi unutmayın.

Düşünceli olmak

Düşünceli olmak etrafta, özellikle ilişki dünyasında, çokca bahsedilen bir terim. Çiçek vermekle bir parçacık da olsa odaklanmak istemezsiniz. Daha ziyade, etkiyelici olan bir erkeğin kadının stresli bir gün geçirdiğini hatırlayıp, ona sorular sormayı hatırlaması veya sebepsiz yere ona en çok sevdiği şarap, şeker veya yiyeceklerden getirmesi, veya büyük bir toplantı öncesinde ona şans dilemek için telefon açmasını sağlayan ihtiyattır. Bu tip bir hareketten sayılan düşünce şekli gerçek ilgi ve alakadır. Eğer onun büyük toplanışını düşünüyor ve onun için endişeleniyorsanız, bundan daha hayranlık uyandıran birşey yoktur.

Düşünceli olmak bazen “düşünce” krallığını aşar ve fedakarlık dünyasına dahil olur. Bu çok etkileyicidir, örneğin, bir erkek iki saat boyunca bebek bakıcılığına katlanmaya hevesliyse veya, sadece sevgilisini mutlu etmek için “mükemmel” topukları aramaya alışveriş merkezine giriyorsa. Katlanıyormuş gibi görünmektense, bu aktivitelerden hoşlanıyormuş gibi görünmeniz çok daha iyi olur.Sahicilik

Bazen büyük, erkeksi bir gösteri bir kadını etkilese de sahici olan bir erkek bir kadının ayaklarını yerden kesebilir. Tüm dünyaya nasıl olduğunu göstermeye istekli bir erkek, klişeler veya idealler bir yana, güvenli ve dürüsttür. Bu derece güvenilir bir erkek aynı zamanda eğlenceli de olabilir çünkü şaşkınlıklardan utanmaz ve kendisi ile dalga geçebilir.

Sahici bir doğası olmak bir ilişkideki güvenin de işareti olabilir. Bir kadının önünde duygularını göstermek isteyen bir adam, ona kendisini ne kadar yakın hissettiğini söylüyordur aslında. Esasen, gerçek bir erkeği tanımaya ve hoşlanmaya çalışmak daha kolaydır.

Aile değerleri

Sportif, anne babası ve kardeşleri ile yakın ve ailesine bağlı bir erkek, her kadının gözünde bir ödüldür. Kadınlar bu davranışları görmek isterler çünkü bunu davranılmasını istedikleri şeklin bir resmi gibi görürler. Eğer bir erkek sabırlı, yardımsever ve sahiden ailesi ile ilgileniyorsa sabrını zorlasalar da muhtemelen kız arkadaşıyla ciddileşecek tipte bir erkektir. Ailenize yakın olmak aynı zamanda iyi bir destek sisteminiz ve temeliniz olduğunu gösterir, dolayısıyla sevmeyi ve sevilmeyi bildiğinizi.

Kadınlar aynı zamanda çocukları seven erkeklerden etkilenirler. Bu, kadınların ölüp bittikleri annelik içgüdüleri ile mi yoksa sadece onlara çok şirin göründüğünden midir bilinmez, ancak kesin olan birşey vardır ki çok az kadın buna karşı koyabilir.

Kadınların istedikleri

Bu özelliklerin bir ortak yanı vardır o da bir erkeğin dürüstlüğünü, ilgisini ve gücünü ortaya koyarlar. Bu yüzdendir ki, kadınlar bunlara erkeklerin sahip olması gereken çok önemli ve çekici özellikler olarak değerlendirirler. Eğer bir kadını etkilemenin yollarını arıyorsanız, bu özellikleri taklit etmek sizin için zor olabilir, fakat genellikle doğru kadınla tanışan bir erkeğe bunlar gayet doğal gelir.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 164 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,413 saniyede oluşturuldu.