Kadınların göğüs şekli neyi temsil ediyor?

Amerikalı psikologlar yaptıkları bir araştırma doğrultusunda kadınların kişiliklerini göğüs şekillerine göre sınıflandırdı. İşte ilginç araştırmanın detayları… Araştırma Health isimli sağlık dergisinde yayınlandı.

Uzmanlara göre bir kadının göğüs şekli kişiliği hakkında tüyolar veriyor. Araştırma çerçevesinde göğüsler meyve büyüklükleri ve şekilleriyle oranlarına göre sınıflandırıldı.

Kavuna benzeyen göğüslere sahip olan kadınlar kendilerini genel olarak evcil olarak tarif ediyor. Ancak araştırmalar bu kadınların macerayı çok sevdiğini ve yemek yemeye bayıldığını gösteriyor. İş cinsel hayata geldiğinde ise daha pasif bir davranış sergiliyorlar.

Limon göğüslüler flört etmekten hoşlanıyor, oldukça neşeli karakterlere sahipler ve kendilerini yermeyi iyi biliyorlar.

Oval yani ananas tipinde göğüslere sahip kadınlar oldukça zeki ve büyük kariyer hedeflerine sahip. Ancak diğer taraftan romantizm ve inançlarından ödün vermiyorlar.

Greyfurt büyüklüğünde göğüslere sahip kadınların çekingen ve seks esnasında oldukça nazik olduğu ortaya ç ıkıyor.

Portakal büyüklüğündeki göğüslerin sahipleri ise sohbet etmekten çok hoşlanıyor ve eşleriyle iyi geçiniyor.

Kiraza benzeyen ufak göğüslü bayanlar ise en çok göz kamaştıran ve neşeli kadınlar olarak sınıflandırılıyor.

En seksi göğüsler hangi meyveye benziyor?

Araştırmacılar en seksi göğüslerin armuda benzediğini iddia ediyor. Bu bayanlar romantizm olmayan bir hayatı hayal edemiyor. Aynı zamanda genel anlamda dinlerine de düşkün olan bu kadınlar için hayatta en önemli şeylerden biri

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,499 saniyede oluşturuldu.