Kadınların İlk 10 Seks Fantezisi

1. HAYALLERİMDEKİ YABANCI

Pek çok kadın, gizemli bir yabancıyla karşılaşmanın ve sadece seks yapıp ayrılmanın hayalini kuruyor.

2. DAHA ÇOK, DAHA İYİKadınların İlk 10 Seks Fantezisi

Grup seks pek çok kadının hayallerini süsleyen fantezilerden. Bunun temelinde ise, pek çok kişi tarafından hayran kalınma, beğenilme isteği yatıyor.

3. ARTIK PATRON BENİMKadınların İlk 10 Seks Fantezisi

Çoğu kadın hayallerinde partnerine hükmediyor hatta ona eziyet edip, isteklerini yerine getirmesi için yalvartıyor. Bu fantezi ise ilişkide daha dominant olma isteğinden kaynaklanıyor.

4. SEYİRCİ TUTKUSUKadınların İlk 10 Seks Fantezisi

Yaptığımız her davranışın etrafımızdaki insanlar tarafından kabul görmesini ve takdir edilmesini istediğimiz böyle bir dönemde seks sırasında da izlenmeyi ve belki de alkışlanmayı istemek çok normal değil mi?

5. EMRET YAPAYIMKadınların İlk 10 Seks Fantezisi

Bazı kadınlar için partnerlerinin onları yönlendirdiği ve yatakta bir şeyi nasıl yapması gerektiğini söylediği bir cinsel birleşme son derece uyarıcı nitelik taşıyor.

6. BİR BAŞKA KADIN MI? NEDEN OLMASIN!Kadınların İlk 10 Seks Fantezisi

Çoğu kadın, gerçek hayatta kesin bir dille reddetse de, bir başka kadının yumuşak tenine dokunmanın nasıl olacağını merak ettiğini ve hayallerinde bunu denediğini itiraf ediyor.

7. İYİ BİR BAHŞİŞİ HAK EDİYORUMKadınların İlk 10 Seks Fantezisi

İşte yine, gerçekte çok ciddi tabu olan bir konu; bir striptiz dansçısı hatta bir fahişe olma hayalini kurmak! Uzmanlar, bu fantezinin genellikle iyi kariyerli ancak stresli ve sıkıcı bir iş hayatına sahip kadınlar arasında yaygın olduğunu belirtiyorlar.

8. İKİ KİŞİ VE BENKadınların İlk 10 Seks Fantezisi

En sık rastlanan fantezilerden birisi; aynı anda iki erkek, hatta bazen iki kadın tarafından şımartılmak! Bunun kökeninde ise ilgi ve şefkat ihtiyacı yatabiliyor.

9. BİR GECELİĞİNE ERKEĞİMKadınların İlk 10 Seks Fantezisi

Bir geceliğine olsa da bir erkeğe dönüşmek ve bir penise sahip olmak. Size çok yabancı ve tuhaf bir fantezi gibi mi geldi? O zaman büyük çoğunluğun içinde değilsiniz.

10. BİR BAKİRE GİBİKadınların İlk 10 Seks Fantezisi

Kadınların kurmaktan en çok hoşlandığı fantezilerden biri de; tekrar bakire, her şeyden habersiz bir kız olmak ve ilk geceyi tecrübeli, yakışıklı bir erkekle geçirmek.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,339 saniyede oluşturuldu.