Kalça Eriten Diyet…

Pek çok kadının ortak derdi olan büyük kalçalar, kalça küçültme yöntemleri sayesinde artık sorun olmaktan çıkıyor. Özellikle kalça eritme diyeti sayesinde, 6 hafta gibi kısa bir sürede, basen eritme konusunda başarı sağlayaksınız. İşte sizlere mucize kalça eriten diyet.

Kalçayı küçültmek için hazırlayacağınız müslinin tarifine geçelim hemen…
 Müslinin hazırlanışı: Hazırlayacağınız muslinin tadı oldukça leziz. İçinde badem ve kurutulmuş meyvelerle tahıllar kadar vücudunuza faydalı birçok gıdalar bulunuyor. Ancak tamamı bir araya getirildiğinde kalça bölgenizdeki yağları hızla eriterek, sizi forma sokuyor.
2 fincan haşlanmış yulaf tanesi,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        2 fincan kırılmış fındık,                                                                                                                                                                                                                                                      1 fincan haşlanmış buğday,                                                                                                                                                                                                                 1 fincan çekirdeksiz kuru üzüm,                                                                                                                                                                                                        1 fincan ayçiçek tohumu,                                                                                                                                                                                                                     1 fincan badem,                                                                                                                                                                                                                                       1 fincan ince kıyılmış kuru kayısı .                                                                                                                                                                               Malzemeleri karıştırarak, blenderdan geçirin. Elde ettiğiniz bu karışımı tam 12 porsiyon olacak şekilde eşit parçalara bölün. Her porsiyonda karışımı bir bardak diyet soğuk süt ilave edip tüketeceksiniz. Tabii üzerine yarım dilim muz da ilave edebilirsiniz.
                                                                                                                                                                                                                                                  Diyet süresince uygulamanız gereken beslenme programı aşağıda verilmiştir.
* Kahvaltı: Bir porsiyon hazırladığınız müsli, bir fincan süt ve dilimlenmiş yarım dilim muz
* Ara Öğün : Saat 11.00: Bir elma
* Öğle: Bir porsiyon müsli ve yarım muz
* Öğleden sonra: Bir avuç kuru üzüm
*Ana öğün: Meyve ile birlikte temel gıdalar
* Yatmadan önce: Bir portakal
* Meyveler: Elma, kayısı, iki kurutulmuş erik, bir mango
Diyet sırasında, sadece sabah kahvaltısı değil, diğer ana öünler de oldukça önemli. 6 hafta boyunca ana öğünlerde ne yamak gerektiği konusunda da sizleri bilgilendirmek istiyoruz.
* Pazartesi: Bir parça tavuk kanat veya göğüs ızgara, yeşil salata ve bir meyve
* Salı: İki yumurtalı omlet, domates ve rendelenmiş havuçla tüketilecek.
* Çarşamba: Bir çay fincanı büyüklüğünde yer tutan spagetti. Bir meyve.
* Perşembe: İnce dilimlenmiş bir tavukgöğsü. Haşlanmış havuç ile servis yapılacak. Dilerseniz yanına haşlanmış brokoli de alabilirsiniz. Bir meyve.
* Cuma: Ton balıklı yeşil salata. Bir adet katı pişmiş yumurta. Bir meyve.
* Cumartesi: Bir parça hindi göğsü, mısırla karışık yeşil salata. Bir meyve.
* Pazar: 3 dilim rosto edilmiş biftek, havuçlu brokoli salatası ve iki adet haşlanmış patates. Bir meyve.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,328 saniyede oluşturuldu.