Kavitasyon yöntemi ile ağrısız, acısız, rejimsiz, sporsuz 5 seansta 2 beden incelin!

Yaz aylarına girmeye başladığımız şu günlerde hemen herkesi bir zayıflama telaşı aldı. Çeşitli diyetler, yeni yeni türeyen spor türleri, liposuction, hatta zayıflama hapları… Narkoz alamayanlar, ameliyat için vakit ayıramayanlar için artık yeni, etkili ve yan etkisiz bir yöntem var; Kavitasyon…

Amerika’da ünlülerin tercihi olan bu yöntem cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılmasına, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine dayanan bir yöntem. Öğle tatilinde bile uygulatabileceğiniz ağrısız, acısız ilk seansta yağlı alanın kalınlığına göre değişen 2-10 cm. arasında bir incelme görebileceğiniz selülit ve yağ parçalamada son derece etkili olan bu yöntemle 5 seansta 2 beden rahatlıkla incelebilirsiniz.

Kavitasyon tedavisi ile yağ hücrelerinde lizis yani parçalanma başlar ve serbest yağ asitlerine dönüşür ve hasta tarafından harcanabilir hale gelir. Yani hastanın sisteme girmeden önce ölçüleri alınır ve seans sonrası tekrar ölçü alınır. Sonuç gerçekten yüz güldürücüdür. Mezuradaki rakamlar en az 2 maksimum 10 cm. kadar azalmıştır.

Uygulama öncesi ve sonrasında bol bol su içilmesinden başka hiçbir ön hazırlık gerektirmeyen Kavitasyon seansı, ortalama 40 dakika sürüyor. Uygulama, haftada bir ya da iki seans olmak üzere, kişinin durumuna göre 8-10 seansta tamamlanıyor.

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Dr.Atilla Alp
Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Merkezi

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 128 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,435 saniyede oluşturuldu.