Kayınvalideyle ilk görüşte aşk!

 

Sevgilinizin ailesiyle ilk görüşmeniz. Ve siz haklı olarak epey gerginsiniz. Her kadın şu kuralı bilir: Ne kadar nazik davranırsa davransınlar, tüm bakışlar yine de sizin üzerinizde olacak.

İşiniz biraz zor! Ama endişeye de gerek yok. Eğer birkaç basit kuralı uygularsanız, tüm olumsuzlukları bir anda kendi lehinize de çevirmeniz mümkün.

Kendinize güvenin onları tanımaya çalışın.
Bir kadın olarak unutmamanız gereken ilk şey, kendinize güveninizin tam olması gerektiği. Tamam belki Charlize Theron kadar güzel, Jennifer Aniston kadar her daim şık olmayabilirsiniz. Ama bu sizin kendinize güvenmeyeceğiniz anlamına gelmez. Unutmayın, erkeğiniz sizi seviyor ve önemsiyor. Her kız arkadaşını ailesiyle tanıştırmayacağına göre, bu sizin için gerçekten özel bir durum. Siz de bu durumun keyfini çıkarın, rahatlayın. Sevgilinizden ailesiyle ilgili ipuçları toplayın. Sevdikleri, sevmedikleri şeylerin ne olduğunu öğrenin. Bu konuda onunla konuşmaktan çekinmeyin.

Anneye dikkat!
Ailesinin her ferdi tabii ki çok önemlidir ancak, anne faktörünü küçümsemeyin. Genellikle bir ilişkinin ömrünün belirlenmesinde, anneler önemli bir faktör olabiliyor. Bu yüzden erkeğinizle, annesi hakkında sık sık konuşun. Kafanızdaki soru işaretlerini giderin.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 128 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,544 saniyede oluşturuldu.