Kendinizi nasıl daha seksi hissedersiniz?

“Artık benden geçti” anlayışını bir kenara bırakın, içinizdeki cilveli ve seksi kadını uyandırın…

Hangimiz, bazen kendimizi normalden daha az seksi hissetmiyoruz ki! Bu, gelip geçici bir duyguysa sorun yok. Ama bunu hissetme sıklığı her zamankinden daha fazlaysa ortada aşılması gereken bir problem var demektir. 

İçinizdeki cilveli sesi uyandırmak, seksi tarafınızı geri getirmek için,  içinizdeki seksi kadın aslında orada duruyor, sadece biraz cesarete ihtiyacınız var.

Çıplak kalın
Evde, banyoda olduğunuz anlar dışında asla çıplak ya da yarı çıplak kalmıyorsanız, seksapelinizi hiçbir zaman keşfedemezsiniz. Bu, başlarda biraz garip gelebilir size. Sürekli kendi kendinize vücudunuzu kritize edebilirsiniz. Ama zamanla çıplaklığınızı ve doğallığınızı sevecek, kendinizi daha seksi hissedeceksiniz.

Hem ayna karşısında vücudunuzla ve vücut kusurlarınızla tanışıklığınızı ilerletmiş olacaksınız. Böylece daha önceki gibi, aynaya baktığınız nadir anlarda vücut kusurlarınızla mutsuz olmayacaksınız.

Daha fazla seks
Her zaman söylüyoruz: Seks güzelleştirir, insanı daha sağlıklı hale getirir. Daha seksi hissetmek için de sevişmek en güzel yoldur üstelik. Daha fazla seks yapın ve bütün bahaneleri bir kenara bırakıp seks yapmayı hayatınızda bir öncelik haline getirin.

Aktif, sağlıklı ve zevk veren bir cinsel hayat; size özgüven ve hayata daha fazla pozitif bakma yetisi kazandırır. O halde, ilk fırsatta partnerinizin kulağına seks arzunuzu fısıldayın.

Sevişme ritüelini değiştirin
Seks hayatınıza bazı seks oyuncakları dahil etmeye ne dersiniz? Ya da sevişme ritüelinizi biraz olsun değiştirmeye? Seks hayatınıza yenilik katmak için Seks öncesi oyunlar yazımızdan bazı tüyolar alabilirsiniz.

İyi öpüşme teknikleri daha seksi öpüşme ipuçları almak için, Kadınların cinsel fantezileri yazımız ise yeni fanteziler geliştirmeniz işinize yarayabilir.

Ha, bu arada partnerinizi kolunuza takıp bir seks shop ziyareti yapmaktan da çekinmemenizi öneririz!

Vücudunuza minnet duyun
Zamanınızı ve enerjinizi, vücudunuzda beğenmediğiniz bölgelere odaklanmakla çöpe atıyorsanız, kendinizi hiçbir zaman seksi hissedemeyeceğinizi söyleyelim. Bunun yerine vücudunuzun sizin için yaptıklarına minnettar olmayı deneyin. Ne de olsa vücudunuzdaki tüm parçalar, sizin seks konusunda daha istekli olmanıza hizmet ediyor.

Kalçanız, poponuz, bacaklarınız, kollarınız ve karnınıza bir daha bakın. İster uzun ister kısa ister zayıf isterseniz de kilolu olun, vücudunuzu sevin. Tüm uzuvlarınız sizi seksi yapan unsurlar…

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,466 saniyede oluşturuldu.