Kırmızı ruj beyaz tene yakışıyor!

Kırmızı ruj beyaz tene yakışıyor!
Ruj aslında fransızca kırmızı demektir zaten. hormonal olarak sağlıklı vve doğurganlık oranı yüksek kadınların dudakları ve yanakları daha kırmızı daha kanlı canlı olur. keza aynı durum mensturasyon döngüsünün ortasında yumurtası döllenmeye hazır kadınlar için de geçerlidir. ve içgüdüsel olarak erkekler bu kadınları diğer kadınlara nazaran daha çekici bulurlar. bundan kaynaklı olarak yine iç güdüsel olarak kadınlar erkeklere çekici görünmek için dudaklarını ve yanaklarını daha kanlı canlı Kırmızı ruj beyaz tene yakışıyor!gösterme yoluna gitmişlerdir. bu da kırmızı  dudak boyası rujun icat edilmesine yol açmıştır. zamanla makyaj olayı çıkmıştır tabi artık envai çeşit boya ve renk kullanılmaktadır lakin ruj dudak boyasına adını bahşetmiştir.
Rujunuzun tonunu teninizin rengine göre seçin.

Her kadının makyaj çantasında mutlaka bir kırmızı ruju vardır. İddialı bir makyaj yapmak istediğimizde ilk tercih kırmızı rujdan yana olur.
Başkasında görüp beğendiğiniz kırmızı ruj acaba size de yakışacak mı?

Kırmızı ruj beyaz tenli kadınlarda daha gösterişli ve çekici durur. Beyaz ve kırmızı zıt renkler olduğu için beyaz tenliler kırmızı ruju daha iyi taşırlar. Özellikle beyaz tenli olup saç rengi siyah ve tonları olan kadınlarda kırmızı rujun tüm tonları harikalar yaratır.
Kırmızı ruj beyaz tene yakışıyor!Giydiğiniz elbiseye de uyum sağlaması gerekli

Genelde kadınlar siyah bir elbise giydiklerinde kırmızı ruju tercih ediyorlar. Siyah bir elbiseyle kırmızı ruj kullanacaksanız elbisenizin boyuna dikkat etmelisiniz. Boyu uzun olan siyah elbiseyle kırmızı ruj hoş durabilir ve ayrı bir hava katar. Ama kısa siyah elbise giyecekseniz kırmızı ruju tercih etmemelisiniz. Çünkü basit bir görünüme sebep olabilir.
Kırmızı ruj beyaz tene yakışıyor!

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 167 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,613 saniyede oluşturuldu.