Kışkırtıcı Öpüşmeler!

Kışkırtıcı Öpüşmeler!

Aşkın kalbe indiği yol sadece dudaklardan geçmez. Bazı bölgeler de en az dudaklar kadar öpülmeyi gerektirir…

Karın : Karnın altındaki ince dokuya belli belirsiz hafif öpücükler kondur, sonra kendini birdenbire geri çek.

Bu şekilde onun beynine birleşme mesajı gönderilmesini sağlayacaksın. Kendini aniden geri çekince ise zevk faktörü katlanacak.

KulaklarKışkırtıcı Öpüşmeler!

Kulağın arkasındaki hassas doku çoğu zaman göz ardı edilir. Oradaki yumuşak deri parçasını yavaşça yalayıp dilini kulak memesinde gezdir. ‘The Art of Kissing’ isimli kitabın yazarı William Cane, kulağına tatlı ve ahlaksız kelimeler fısıldamanı tavsiye ediyor.

BoyunKışkırtıcı Öpüşmeler!

Boynunu öperken kendini vampirella gibi hayal et. Burası vücuttaki en hassas bölgelerden biridir. Burayı hafifçe öpüp yaladıkça ona resmen erotik işkence çektirmiş olacaksın. ‘Sex Recharge’ isimli kitabın yazarı Doktor lan Kerner, boynun çok gıdıklandığını ve buraya uygulayacağın her türlü işlemin istek ve heyecan uyandıracağını söylüyor.

EllerKışkırtıcı Öpüşmeler!

Parmak uçlarında binlerce sinir ucu bulunur. O zaman onları harekete geçirmelisin. Seksolog Ava Cadell, parmaklarını yavaşça onun ağzında kaydırmanı öneriyor. Sen de onun parmaklarını yaladıktan sonra bileklerine ilerle ve bu bölgeye hafif öpücükler kondur. Bu onu zevkten çıldırtacak…

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 167 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,461 saniyede oluşturuldu.