Kız Arkadaşınız Mı Sevgiliniz Mi?

Arkadaş olarak bir kız hayatınıza bir çok iyilik katabilir. Sevgiliniz sizi delirtirken onla konuşup, sevgilinizle olan sorununuzu tam olarak çözebilirsiniz.

Konuşmaya ihtiyacınız olduğunda onu arayabilirsiniz… Ama ne kötüdür ki bir kızın sizin yakın arkadaşınız olması sevgilinizle olan ilişkinizde garip durabilir. kiz-arkadas-sevgiliKarşı cinsten birisiyle, sevgiliniz varken nasıl yakın olursunuz ?

Sevilen arkadaşlar

Sevgilinizin şikayet etmeyeceği arkadaşlar vardır. Belki karşı cinsten arkadaşınız yüzünden biraz homurdanabilir ama üzerinde fazla durmaz. Bu arkadaşlar, kendi ilişkileri olan ve sizin sevgilizle ilişkinize başlamadan önce tanıdıklarınızdır.

Savunması zor kız arkadaşlar

Diğer yandan, sevgilinizin anlam veremeyeceğiniz derecede nefret ettiği ve istemediği kız arkadaşlarınız vardır. Geçmişte bir kız arkadaşınızla olay yaşamışsanız, bunun sevgilinizi ne kadar sıkacağı apaçık ortadadır. Eğer bir kız arkadaşınız, sevgilisi olan erkeklere sarkıyorsa, sevgilinizin bu kızdan nefret etmesi için başka neden yoktur. Ama ortada hiçbirşey yokken bir kız arkadaşınızı sevmiyorsa, onunla konuşmakta fayda vardır.Kız arkadaşınızla yapabilecekleriniz

Kız arkadaşınızla yapabileceğiniz etkinlikler vardır ancak bunlar sevgilinizle yapabileceğiniz cinsten olmamalıdır. Sevgiliniz sizinle gece dışarda alkol alırken çok rahat olacaktır.

Kız arkadaşınızla içmeye çıktığınızda sessiz ve romantik bir yere şarap içmeye götürmeyin; onun yerine kız arkadaşınızla gürültülü bir bara gidin ve sıradan birisi gibi bira için. Kız arkadaşınızla geçmişinize dayanarak, bunu sevgilinizin gözü önünde yapma oranını ayarlayın.

Kız arkadaşınız ve sizin ortak ilgi alanları ve hobileriniz varsa, ama sevgilinizle bu hobileri paylaşmıyorsanız, bu aktiviteleri açık bir alanda ya da bir grup halinde yapın. Tek başınıza olmayın.

Kız arkadaşlarınızla yapamayacaklarınız

Sevgilinizle ilişkinizi sürdürmek için, normal bir kız arkadaşınızla yapmamanız gereken aktiviteler vardır.

Asla kız arkadaşınızda yatıya kalmayın, ya da o size gece kalmaya gelmesin. Koltukta uyuyacak olsanız, dışarıda fırtına olsa, ilişkisi bittikten sonra arkadaşa ihtiyacı olsa da bunu yapmayın.

Ayrıca, sevgili tipi randevulardan, önce yemek ve ardından sinemaya gitmek gibi tüm gece aktivitelerinden, atmosferi arkadaşçıl tutmak için kaçının. Hiçbir zaman özel günleri kız arkadaşınızla geçirmeyin. Sevgiliniz ne güne duruyor? İşte burada sevgili ve kız arkadaş farkı ortaya çıkar. Herhangi bir ofis partisine ya da bir yemeğe ‘sözde’ sevgili olarak ya da eşlik edici arkadaş olarak gitmeniz de sizin yararınıza olmaz.
                                                                                                                                                                                                                                       Venüs ve Mars: Arkadaşlık?

Erkek ve kadının bir çok farkı vardır, ancak bu arkadaş olmalarını engellemez Bu arkadaşlıklar, hem cins arkadaşlarınızdan daha ileri gitmemeli. Sizi sevgili sanmamaları için yapmanız gerekenler vardır. Ne çok samimi olmanız gerekir ne de çok uzak.

Sırf sevgiliniz var diye en yakın kız arkadaşlarınızdan vazgeçmeniz saçmalıktır. Her iki taraf için olan hissiyatlarınıza sahip çıkın.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,420 saniyede oluşturuldu.