Kızlar nasıl masturbasyon yapmalı?

cinsellik her canlının doğasında ve ilk doğdu günden itibaren duyguları arasında, hisleri arasında var… Kimi evlenince tanışır cinsellikle, kimi ise ergenliğe merhaba dediği dönemlerde masturbasyon eşliğinde tanışır.

Toplum olarak önem verdiğimiz bekaret (kızlık zarı) sebebi ile kızların masturbasyonları, erkeklere oranla daha farklı ve dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Peki kadınlar ve kızlar nasıl masturbasyon yapmalı?

kadınlarda masturbasyon erkeklerdeki kadar fiziksel dokunma gerçekleşmeden düşünce bazında da gerçekleşebilir.sadece göğüslerine dokunarak dahi masturbasyon yapabilirler.

fiziksel istek kasık bölgesine yayılan sıcaklık orada bir basınç hissinin duyulmasına ve klitorise dokunulmasının ihtiyacı ve vajen içinde doldurulması gerekli bir boşluk hissi ile ortaya çıkar. vajende ki boşluk hissi daha önce cinsel ilişkiye girmemiş bayanlarda çok az veya yoktur.cinsel ilişki yaşamış kadınlarda ise bu vücut tarafından tanınmıştır ve hissedilir.

genelde ya klitoris elle okşanır veya iki bacak açıp kapanarak sıkıştırılır veya kadına zevk verebilecek bir şeye sürtülür. bakire olan kadınlar genelde bu şekilde masturbasyon yaparlar. ve bunun kızlık zarına hiç bir zararı yoktur.

daha az olarak klitoris okşanırken vajen girişine parmakla baskı uygulanabilir veya vajen girişi veya küçük dudaklar okşanabilir. bunun da kızlık zarına hiç bir zararı yoktur.

ve bazı bayanlar kızlık zarı olmayanlar veya önemsemeyenler vajen içine parmak veya parmaklarını sokarlar veya içeriye doluluk hissi verebilecek herhangi bir şey kullanırlar.son zamanlarda ülkemizde de bulunan yapay penisler de veya titreşim sağlayan bazı seks oyuncakları da yaygın olarak kullanılmaktadır.

bazı bayanlar ise hem klitorise sürtünme veya baskı hem de vajen içine doluluk sağlayarak masturbasyon yaparlar.

duşta basınçlı suyun klitorise tutulması ile masturbasyon ise bayağı yaygın bir yöntemdir, bu da kızlık zarına zarar vermez.

Dikkat edildiği sürece ve abartılmadığı sürece, kızların ,ilerki evlililk çağında ki cinsel mutluluğu için çok önemlidir masturbasyon.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 130 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,497 saniyede oluşturuldu.