Klasik erkek yalanları…

1 : Kimsenin yanında kendimi bu kadar rahat hissetmemiştim (Bir sonraki söz muhtemelen “biraz daha yaklaşsana” olacaktır..)

2 : Sana aşık oldum, ben kolay kolay aşık olmam sen çok özelsin fistık (Amigo paketindeki yüzlerce fıstıktan birisin mi dedi acaba?)

3 : Senin uğruna birçok kötü alışkanlığım ve huyumdan feragat edebilirim (Her hakkın saklı kalsın bebek ben almiyim güle güle)

4 : Aramızdaki ilişkiye bence bir isim koymayalım güzelim, bunu zaman gösterecektir, zaten seni sevgilim diye ailemle tanıştırdığım zaman seninle evlenirim (Modern ilişki güzelim oyalıyor aslında… şutla gitsin)

5- : Biz birimiz için doğru insanlarız ama şartlar ve zaman yanlış (Palavra sıkıyor)

6 : Benden önce kaç kişiyle olduğun benim için önemsiz gerçekten.. önemli olan biziz. (Kuyruklu yalan hiç sebepsiz kendiliğinden bunu soruyor ya da söylüyorsa boynuzu hakediyor demektir)

7 : Bebek…. (Var ya kaçar gibi uzaklaşın hemen çünkü ucuz filmlerdeki hatunlarla kırıştırıyor sanırsınız)

8 : Şunlara bak, sırf bacaklar… ben kadının akıllı olanını severim. Ne o sırf görüntü barbie gibi alıp karşıma seyredecek ama konuşamıyacaksam neye yarar? (Dikkat edin sokakta kimlere ağzının suyu akarak bakıyor)

9 : Yanlış anlama sakın, işlerim çok yoğun yoksa tüm vaktimi seninle geçirmek istediğimi biliyorsun değil mi?

10 : Söz verdiğimi biliyorum ama son anda bir işim çıktı, ama aklımda hep sen olacaksın sevgilim (Aklımda sen ?!, elimde bira yanımda kankalar ve karşımda bizim takımın ilk 11’i)

11 : Tamam anlaştık oraya kesin gideceğiz. Ama önceden plan yapmayı sevmiyorum biliyorsun ya son anda bir terslik çıkarsa (Ki, mutlaka çıkacaktır bu laftan sonra… planlanmış bir terslik hem de…)

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 165 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,322 saniyede oluşturuldu.