Kusursuz bir seks performansı için 4 sır…

Kusursuz bir seks performansı için 4 sır…

Monotonlaşan seks hayatlarına biraz heyecan ve haz katmak isteyenler için önemli tavsiyeler!

Heyecan verici ve tatmin edici seks, iki taraf için de öncelikle spontane olmalı!

Sadece Cuma ve Cumartesi geceleri yakınlaşıyorsanız ilişkinizin bir süre sonra monotonlaşacağı açıktır. Ya da sadece misyoner pozisyonunu tercih ediyorsanız pek çok farklı zevkten kendinizi mahrum bırakıyorsunuz demektir. Kusursuz bir seks performansı için 4 sır...Bunun için yatakta liberal olun, yeni pozisyonlar deneyin. En önemlisi hayatınızda fantezilerinize yer açın
Partnerinizin ellerini birbirine bağlayın veya etkisiz hale getirin!

Amaç size dokunamamasını sağlamaktır. Sonra onu (nefesinizi de kullanarak) yavaşça yukarıdan aşağıya öpün ama onun size istediklerini yapmasına bir süre için izin vermeyin. Bu, sizin kontrolü ele aldığınızı partnerinize hissettirecek en klasik oyundur ve yataktaki heyecan katsayısını artırmak konusunda kesinlikle işe yarar.
Onunla “dirty-talking” yapın!

Kulağına açık saçık sözcükler fısıldayın ve aynısını onun da yapmasını isteyin. Nasıl mı? “Şu anda ne yapmamı istersin? Nasıl olsun istersin?” gibi… Yatakta biraz heyecanın işlerin gidişatını nasıl etkileyeceğine şaşıracaksınız. Eğlenin ama elbette sınırlarınız olsun. Gerilmeyin, partneriniz size saygı kuralları çerçevesinde davrandığı sürece hiçbir sorun yoktur.
Kadınlar için önsevişme erkeklere göre daha önemlidir kabul ediyoruz.

Ancak seks, zaman zaman yatak odası dışında ve aceleyle yapıldığında da oldukça eğlenceli ve son derece heyecan verici olabilir. Bunun için sevgilinizle banyoda ya da arabada, bahçenizde veya asansörde yakınlaşabilirsiniz. Bu deneyim sonucunda iki tarafın da çok memnun kalacağını söyleyebiliriz.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 167 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,462 saniyede oluşturuldu.