Lazer epilasyon nerelere uygulanır?

Tüylerinizden kurtulmak istiyorsanız, kesin çözüm lazer epilasyonda. Lazerle kolaltı, kasık bölgesi, kollar, bacaklardaki tüylere veda…

Bugüne kadar her yolu denediniz. Ağdayla başladınız, acıttı… Traşı denediniz, tüyler sıklaştı… Tüy dökücü kremler de zor, her yere bulaşıyor! Hadi tüylerim olsun ama açık renk olsun diye son bir gayretle renk açıcı kullandınız ama o pürüzsüz, kaymak gibi bacakların hayaliyle yanıp tutuşuyorsunuz hala.

Ve sorun sadece bacakla sınırlı değil maalesef… Koltuk altı, kasık bölgesi, kollar, hatta yüzün belirli bölgeleri derken günümüz ‘estetik normlarının’ katı ve sabit kuralları çerçevesinde nerde tüy varsa kurtulmak istiyoruz…

O zaman tek bir çare kaldı. Lazer epilasyon. İstenmeyen tüylerden sonsuza kadar kurtulmanın tek yolu bu gelişmiş teknolojiden geçiyor. 20 yıl önce deneysel bir şekilde kullanılan teknoloji 1990’larda piyasaya sürüldü ve günümüzde yaygın bir şekilde kullanılıyor. Kişinin tüy rengine göre (koyu renkli tüyler bu işlem için ideal!) birkaç seans sonunda pürüzsüz bir vücuda sahip olabiliyorsunuz.

Ama bu işlemin vücudun hangi bölgelerine uygulanabileceğini bilmek gerekiyor. Ve tabii bir de işin maliyeti var.

Birkaç faydalı bilgi:

Lazer epilasyonda genelde bölgeye göre beş ila yedi seans gerekiyor. Ancak tüylerin cinsine ve ten rengine göre 12 seansa kadar çıkma ihtimali var.

Tedavi en çok açık tenli, koyu renk ve gür tüylere sahip insanlarda başarılı oluyor.

Yüzdeki tüylerin tedavisi için daha fazla seans gerekebiliyor.

İlk seanstan sonra ikinci bir seans için tedavi edilen bölgedeki tüylerin dökülmesi bekleniyor.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,406 saniyede oluşturuldu.