Makyajda Herkese Yakışan Renkler…

Makyajda Herkese Yakışan Renkler…

Makyajla ilgili kafanız karışıyor ve saç ve cilt renginize uygun makyaj renklerinde kuşkuya mı düşüyorsunuz? Peki, herkes tarafından kullanılabilecek ve tabii ki herkese yakışacak makyaj Makyajda Herkese Yakışan Renkler...renklerini öğrenmeye ne dersiniz? Üstelik bu renklerin birbirleriyle olan renk uyumları da sizi yolda bırakmayacak. İşte, herkese yakışan makyaj malzemeleri ve renkleri…

Kahverengi Göz KalemiMakyajda Herkese Yakışan Renkler...

Kahverengi göz kalemi, hemen herkese yakışan bir renktir. Kahverengi tonu sayesinde neredeyse bir çok far rengine yakışır, değişik göz renklerinde de kontrast yaratarak göz rengini belirginleştirir. Göz makyajında çok sert bir görünüm istemiyorsanız, kahverengi göz kalemi kullanabilirsiniz. Kahverengi göz kalemi, sert yüz hatlarının yumuşamasında da etkili olur.

Mürdüm ve kahve tonlarında far paletleriMakyajda Herkese Yakışan Renkler...

Bu iki renk bütün göz renklerine yakışıyor. Göz renginiz ne olursa olsun mürdüm ve kahve tonlarında bir far paleti gözlerinizle kontrast yaratarak gözlerinizin ön plana çıkmasını sağlar. Bu iki rengi farklı şekillerde gözünüze uygulayabilirsiniz

Kahve-kırmızı tonları arasında dudak kalemiMakyajda Herkese Yakışan Renkler...

Bu tonda bir kalem bütün dudaklara yakışır üstelik doğal bir görünümü olduğundan dudaklarınızı daha dolgun gösterir. Bu renkte bir dudak kalemi bir çok rujla yakışır. Ayrıca dudaklarınıza sadece parlatıcı sürdüğünüz günlerde bu dudak kalemiyle dudaklarınıza hafif bir kontur geçebilirsiniz.

Pembe Lip-glossMakyajda Herkese Yakışan Renkler...

Pempe bir Lip-Gloss herkese yakışır, üstelik doğal tonlarda seçerseniz günün her saati her makyajla kullanabilirsiniz. Bu renkle hiçbir zaman aşırıya kaçmazsınız.

Pembe AllıkMakyajda Herkese Yakışan Renkler...

Pembe allık çoğu kişiye yakışır, üstelik abartısız makyajların olmazsa olmazlarındandır. Sağlıklı, genç ve ışıl ışıl bir görüntü sağlar.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 132 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,510 saniyede oluşturuldu.