MSN’e yeni özellikler…

Windows Live Messenger’a ya da yaygın adıyla MSN’e yeni özellikler katmak elinizde.

Messenger Plus! Live, Windows Live Messenger için neredeyse standart hale gelmiş, yaygın kullanım bulmuş bir eklentidir.MSN Messenger Plus MSN Messenger Plus

MSN’de geniş bir yelpazede değişiklik yapma imkanı veren bu eklentinin sayısız avantajı var. Bunlardan belki de en basit ama en etkililerinden bir tanesi, aynı anda bütün bağlantılara mesaj atabilmek. Bazı özellikler Plus’a has, bazıları MSN’de var ama Plus ile daha iyi hale getirilmiş.Yazılımı indirip normal bir şekilde kurarken dikkat etmeniz gereken en önemli şey, beraberinde kurmak istediği sponsor yazılımı kurmamak. Bu tür yazılımlar genellikle baş ağrıtmak dışında işe yaramazlar. Elbette istisnalar vardır ve inceleyip kendi kararınızı kendiniz de verebilirsiniz.

Kurulum esnasında size sunulan seçenekleri de incelerseniz, yazılım hakkında oldukça detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Olay görüntüleme özelliği kimin online olduğunu ya da çıktığını görmek için gayet kullanışlı.

Birisine söyleyecek bir şeyleriniz varsa ve offline mesaj atmak istemiyorsanız, uyarıyı gördüğünüzde aklınıza gelecektir. MSN’in sunduğu özellikten çok daha kapsamlı olan bu özellik arkadaşlarınızın dinlediği parçaların da kaydını tutar. Böylece daha sonra sohbet için bir başlangıç noktanız olur.

Karşınızdaki kullanıcıda da aynı yazılım kuruluysa konuşmalara ses ekleyebilirsiniz, sesli görüşme yapmak istemiyorsanız, hazır ses efektleriyle zenginleştirilmiş, eğlenceli bir sohbet mümkün.

Kendi kişiselleştirilmiş durumunuzu ve bilgisayar başında olmadığınız zaman gösterilen mesajları belirleyebilirsiniz. Bilgisayar başında olmadığınız zamanlar için otomatik cevaplar da ayarlayabilirsiniz. Size mesaj atanlar otomatik cevap alırlar.

Bunlarla da bitmiyor, çeşitli scriptler indirerek Messenger Plus! Live’ı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 128 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,471 saniyede oluşturuldu.