Mucizevi zayıflama cihazı Biocavity Türkiye’de…

Şimdiye kadar bildiğiniz, duyduğunuz, denediğiniz bütün zayıflama aletlerini unutun. Sadece tek seansta 3 ile 8 cm. arası incelme sağlayan bu mucizevi zayıflama cihazı “Biocavity” şimdi Türkiye’de!

İtalya ile aynı anda lansmanı yapılan etkili zayıflama cihazı “Biocavity” şimdi Türkiye’de! Sadece tek seansta 3-8 cm incelme sağlayan bu mucizevi zayıflama cihazının etkilerini Medical Estetik Uzmanı Dr. Emre Çiçek ile konuştuk.

Bu mucize cihazdan kısaca söz eder misiniz?

Biokavitasyon nan-invaziv şimdiye kadarki en yüksek teknolojiyle üretilmiş, vücudu şekillendirmeye ve inceltmeye yarayan bir cihaz. İtalyaya’da üretildi ve dünyayla aynı anda Türkiye’de lanse edildi. Şimdilik tek uygulayıcısı biziz.

Cihaz nasıl uygulanıyor, yüzde yüz güvenli mi?

Düşük frekanslı ultrason dalgalarıyla. Çalıştığı alandaki yağ hücrelerini parçalıyor. Hiçbir cerrahisiz sistem ya da yöntem yağ dokuyu direk alma etkisi yaratmaz.Ama ‘Biocavity’ile yağ hücrelerinde lizis yani parçalanma başlar ve serbest yağ asitlerinde dönüşür ve sizin tarafınızdan harcanabilir hale gelir.

Diğer doku ve organlara zarar vermez. Parçalanan yağ hücrelerinden açığa çıkan yağlar metabolik ve fiziksel yollardan elimine olur. Biokavitasyonun sonuçları bilimsel olarak kanıtlanmıştır ve hiçbir yan etkisi yoktur.

Ne kadar sürede sonuç alınmaya başlanıyor?

İlk uygulamada bile en az 3 cm incelme görülüyor. Hatta 8 cm incelen hastalarımız da var ama bu uç bir örnek tabii. Hastaya, yağ dokusuna ve sonrasında uygulaması gereken yağsız diyete göre sonuçlar değişiyor.

Uygulama sırasında ve sonrasında diyet yapmak gerekiyor o halde…

Evet özel bir diyetimiz var. ‘Biocavity’ile artan serbest yağ asitlerini tüketmek için yaklaşık 5 gün boyunca sıfıra yakın yağ içeriği olan bir diyet veriyoruz hastalarımıza.

Çünkü ‘Biocavity’ile kendi yağınız enerjiye çevrilir. Hiç yağ almasanız bile kendinizi kötü hissetmezsiniz.

Cihazın incelme dışında başka yararları var mı?

Elbette, aynı zamanda cildin elastikiyeti arrtırıyor. Sizinle aynı kiloda aynı boyda ve aynı yaştaki hemcinsinizin sizden daha ince görünmesinin nedeni sıkı bir ciltten başka bir şey değildir.

Seanslar bittikten sonra kişi tekrar eski kilosuna çıkabilir mi, kilo almaması için ne yapması gerekir?

Hastanın mutlaka yediklerine dikkat etmesi ve spor yapması gerekiyor. Arada sırada kaçamak yaparsa, bunu ertesi gün daha az yiyerek telafi etmeli. Aksi taktirde elbette tekrar kilo alması kaçınılmaz olacaktır.

İstenilen yerden incelmek mümkün mü, örneğin sadece basenleri olan biri, sadece basenlerinden 3-8 cm incelebilir mi?

Zaten cihazın en büyük özelliği bu. İstenilen yerden incelme sağlaması. Genel incelme de olur ama hedefe yönelik incelme daha çok tercih ediliyor.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 164 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,424 saniyede oluşturuldu.