Nemlendirmenin kaynağına inin!

bitkisel sütler ve doğal yağların bileşiminden oluşan Crème Fraîche®; her cilt tipine uygun üç farklı çeşidiyle cildi nemlendiriyor, canlandırıyor, parlak ve enerjik bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Crème Fraîche® ileİsmini ve bembeyaz rengini krem şantiden alan, bitkisel sütler ve doğal yağların bileşiminden oluşan Crème Fraîche®; her cilt tipine uygun üç farklı çeşidiyle cildi nemlendiriyor, canlandırıyor, parlak ve enerjik bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

orkidemceDoğal cilt bakımında uzman NUXE, protein içeren sekiz bitkisel sütün enerji veren özelliklerini, dört esansiyel yağın stresten arındırıcı ve dengeleyici etkileriyle harmanlayarak benzersiz “lact-aroma”yı yarattı. Bu özel aroma ve yeşil çayla harmanlanarak üretilen Crème Fraîche® serisi, nem tutucu etkisiyle cilde genç ve parlak bir görünüm kazandırıyor.

NUXE Crème Fraîche, kolay emilen ve su kaybını yavaşlatan formülüyle yaz aylarından sonra ciltte meydana gelen tahribatı azaltarak ihtiyaç duyulan nemi geri kazandırıyor. Düzenli kullanımlarda, ciltte canlı ve enerjik bir görünüm oluşmasını sağlarken, sıkılaştırıcı etkisiyle cildi pürüzsüzleştiriyor.

Her mevsim elinizin altında bulunması gereken inanılmaz bir ürün. Erkek ve kadınlara yönelik olmasının yanı sıra, tüm cilt tipleri için ideal.

Bitkisel sütleri enerji ve nem kaynağı olarak kullanan ilk cilt bakım ürünü. Cilde optimum protein desteği sağlayarak cildi nemlendirir, yeniden yapılandırır, canlandırır ve güçlendirir. Esansiyel yağların dengeleyici özellikleri sayesinde cilde rahatlık ve yumuşaklık verir. Buğday proteininin yüksek sıkılaştırıcı etkisiyle cildi pürüzsüzleştirir, E vitamini ile dış etkenlere karşı korur.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,434 saniyede oluşturuldu.